ده بزرگی: کاراته فارس راه استعدادیابی و قهرمان پروری را در پیش گرفته است

رئیس هیات کاراته استان فارس گفت: کاراته فارس با احیا و ابقا مجدد طی ۲ سال اخیر راه استعداد یابی و قهرمان پروری را به طور جدی در پیش گرفته و برای کسب نتیجه، استراتژی های نوینی را طرح ریزی کرده است .

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، حمیدرضا ده بزرگی ضمن بیان مطلب فوق به روابط عمومی فدراسیون کاراته گفت: در سال جدید برنامه ریزی های مستقیمی در بعد قهرمانی به ویژه در رده سنی نوجوانان و جوانان انجام داده ایم که برگزاری مسابقات لیگ در ۵ دوره ، مسابقات انتخابی استان ، برگزاری اردوها ، حضور مربیان مجرب و شایسته استان و مربیان تیم ملی در این اردوها ، اعزام سه تیم به لیگ نونهالان و جوانه های کشور از جمله این فعالیت ها بوده است.

وی ادامه داد: در بعد آموزشی نیز استان فارس تا کنون عملکرد درخشانی داشته است. برگزاری کلاس های استاژ و ارتقا داوری و مربیگری طی چند دوره ، برگزاری کلاس های آمادگی جسمانی عمومی و تخصصی کاراته برای نخستین بار و اعزام مربیان به کلاس های همسان سازی و سمینار های فدراسیون و اعزام ۳ داور به کلاس ارتقا داوری آسیایی نمونه ای از فعالیت های آموزشی هیات طی چند ماه اخیر است.

رئیس هیات کاراته فارس افزود: این هیات در صدد است مسابقات منطقه ای جنوب کشور را به صورت مسابقات قهرمانی استان های هم جوار به زودی برگزار کند.

وی گفت: با توجه به شناختی که مدیران، مسئولان و مربیان از فارس دارند، امیدوارم این استان را برای برگزاری مسابقات مختلف کشوری میزبان شایسته ای دانسته و فارس مکانی برای تردد قهرمانان و مربیان تیم ملی به شمار آید .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا