اصفهان، میزبان رقابتهای انتخابی تیم ملی سبکهای آزاد

نایب رئیس فدراسیون کاراته از برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) سبکهای آزاد در تاریخ ۱۶و ۱۷ بهمن ماه و به میزبانی استان اصفهان خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، احمد شقاقی ضمن بیان مطلب فوق به روابط عمومی فدراسیون کاراته گفت: از تعدادی داور برای قضاوت در رقابتهای انتخابی تیم ملی دعوت به عمل می آوریم و قرار است یک روز قبل از برگزاری این پیکارها دوره استاژ و ارتقاء داوری با حضور داوران منتخب برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه زمان اعلام اسامی کاراته کاهای استانها به فدراسیون کاراته یک ماه تمدید شده است، افزود: ۱۵ آذر ماه زمان اعلام اسامی تیم منتخب استانها به فدراسیون تعیین شده بود و بنا به درخواست برخی استانها، مهلت ارسال اسامی تا ۱۵ دی ماه تمدید شد و استانها تا این زمان فرصت دارند تا اسامی کاراته کاهای خود را در دو بخش بانوان و آقایان معرفی کنند.

رئیس سبکهای آزاد فدراسیون کاراته با اعلام اینکه تیم منتخب کشورمان در دو بخش مردان و زنان اوایل خرداد ماه سال ۹۴ در مسابقات جهانی سبکهای آزاد که در کشور ژاپن برگزار خواهد شد شرکت می کند، گفت: نفرات اول تا سوم هر وزن به همراه نفراتی که از سوی کمیته ارزیابی قهرمانان که در سالن مسابقات حضور خواهند داشت به اردوی تیم ملی دعوت می شوند. ضمن اینکه از میان داوران حاضر در رقابتهای انتخابی هم ۳ داور نمونه برای قضاوت در رقابتهای جهانی گزینش خواهند شد.

شقاقی با تاکید بر اینکه رقابتهای انتخابی در ۵ وزن (۶۰-، ۷۰-،۸۰-،۹۰-و ۹۰+کیلوگرم) برگزار می شود، گفت: پس از گزینش نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی، با حمایت های مسئولان فدراسیون ۳ مرحله اردو برگزار خواهد شد که مرحله اول قبل از سال نو و دو مرحله بعدی در سال جدید خواهد بود. 

وی در مورد رقابتهای انتخابی تیم بانوان نیز گفت: در جلسه ای با محسن آشوری دبیر فدراسیون، تغییراتی در اوزان بخش بانوان اعمال شد و طی بخشنامه ای به استانها اعلام گردید تا رقابتهای انتخابی خود را در اوزان تعیین شده برگزار کنند.

شقاقی ادامه داد: زمان و مکان برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور بانوان متعاقباً و از طریق سایت فدراسیون اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا