کاراته‌کاها در کمیته‌ای که هنوز اعضایش مشخص نیست!

کاراته‌کاهای خاطی که علیه فدراسیون و کادر فنی مصاحبه کرده‌اند قرار است به کمیته انضباطی بیایند اما نکته جالب این است که اعضای این کمیته هنوز مشخص نیستند و زمان برگزاری این جلسه هم مشخص نیست!

یه گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از ایسنا، بعد از موفقیت تیم ملی کاراته در مسابقات قهرمانی جهان در آلمان برخی ملی پوشان علیه کادر فنی و مسئولان فدراسیون مصاحبه های تندی را انجام دادند که بعد از این حواشی، علیرضا سمندر، رییس فدراسیون کاراته از فرا خواندن این افراد خاطی به کمیته انضباطی خبر داد.

مسئولان فدراسیون در حالی از احضار کاراته‌کاهای خاطی به کمیته انضباطی خبر می دهند که تنها رئیس کمیته انضباطی مشخص است و اعضای این کمیته هنوز مشخص نیستند!

این حاشیه‌های دعوت ملی پوشان به کمیته انضباطی در حالی وجود دارد که هنوز نه نفرات احضار شده و نه زمان برگزاری کمیته انضباطی مشخص نیستند.

بهمن عسگری، امیر مهدی‌زاده، سعید احمدی و سجاد گنج‌زاده چهار ملی‌پوشی هستند که مصاحبه‌های تندی علیه کادر فنی و مسئولان فدراسیون انجام دادند.

علیرضا سمندر، رییس فدراسیون کاراته در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در مورد برگزاری جلسه کمیته انضباطی اظهار کرد: هنوز اعضای این کمیته مشخص نیستند و ان‌شاءالله این هفته اعضای آن را مشخص خواهم کرد.

وی افزود: هر زمان که اعضای این کمیته مشخص شدند با رییس این کمیته صحبت می‌کنم و در مورد دعوت نفرات خاطی به این کمیته تصمیم می‌گیریم.

سمندر در پاسخ به این سوال که چه کسانی به این کمیته دعوت خواهند شد، گفت: هنوز مشخص نیست و بعد از صحبت با رییس کمیته و برخی مشورت‌های لازم این نفرات را مشخص خواهیم کرد. هر چند من به عنوان رییس فدراسیون باید نقش پدرانه خود را در این مورد هم داشته باشم و همه جوانب را بسنجم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا