سعید احمدی: جرمم هم وزن بودن با پسر رئیس است!

عضو تیم ملی کاراته گفت: جرم من این است که با پسر رئیس فدراسیون در یک وزن قرار دارم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار مهر، رقابتهای کاراته قهرمانی جهان هفته گذشته به میزبانی آلمان در برمن برگزار شد و تیم ملی کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا ، دو نقره و دو برنز شد. سعید احمدی دارنده مدال نقره سال ۲۰۱۲ جهان که برای کسب مدال طلا وارد مسابقات شده بود در رقابتهای انفرادی به دلیل آسیب دیدگی توفیقی نداشت ولی در بخش تیمی با وجود آسیب دیدگی شدید در دیدار پایانی موفق شد مقابل نماینده آلمان چهره پرفروغی را به نمایش گذاشته و سند قهرمانی تیم ملی کشورمان را با برتری مقابل حریف ژرمن خود امضا کرد تا کاراته ایران بعد از ۵۰ سال مدال طلای کومیته تیمی را از آن خود کند.

اما حواشی کاراته که از قبل از حضور در مسابقات جهانی شروع شده و تا کنون نیز ادامه داد هنوز پایان نیافته و این عضو تیم ملی به سخنان رئیس فدراسیون در مورد خودش پاسخ داد.

احمدی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: از زمانی که افتخار عضویت در تیم ملی را داشته ام فقط به کسب افتخار برای میهنم فکر کرده و هیچگاه به دنبال حاشیه سازی نبودم ولی در این مدت به قدری تخریبم کردند که دیگر تحملم را از دست دادم. چرا رئیس فدراسیون باید در مورد یک ملی پوش این چنین موضع گیری کند؟

وی ادامه داد: جرم من این است که با پسر رئیس فدراسیون در یک وزن قرار دارم ، برای حضور در بازیهای آسیایی که کوتاه آمدم و چیزی نگفتم. اگر بخواهم جریانات را بازکنم خیلی ها باید پاسخگو باشند! چرا به جای برگزاری کمیته انضباطی مشکلات را ریشه یابی نمی کنند؟ مطمئن باشید همه ملی پوشان برای ادعاهای خود دلیل و مدرک دارند.

این عضو تیم ملی کاراته در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با همه اعضای تیم ملی هم عقیده ام که کاراته پرحاشیه ترین سال خود را پشت سر گذاشت. هر روز که از خواب بلند می شدیم منتظر یک اتفاق جدید بودیم و واقعا روزهای پرتنش و سختی را پشت سرگذاشتیم. متاسفانه تصمیمات لحظه‌ای خیلی به تیم ملی ضربه زد.

اینکه گفته می‌شود کنارگذاشتن مدیر تیم ملی در آستانه مسابقات جهانی شوک خوبی به تیم ملی وارد کرد اصلا درست نیست."  احمدی با بیان مطلب فوق ادامه داد: رئیس فدراسیون به دلیل لجاجت با آشوری و کادر فنی قصد داشت عنوان مدیرتیم های ملی و نتایج خوب که انتظار میرفت در جهانی رقم بخورد به نام خودش ثبت کند و  نتایج مثبت را حاصل تغییرات مدیریتی در تیم های ملی و کادر فنی عنوان کرده  و این کار از نظر اخلاقی و فنی درست نبود.چراکه کل تیم ملی را با یک شک بزرگ منفی روبه رو کردو حواشی تیم تا روز اعزام چندین برابر شد.سمندر قصد داشت تیم را با چهار کاراته کا به آلمان اعزام کند که با اصرار کادر فنی و کاراته کاها نفرات بیشتری اعزام شدند

نایب قهرمان کاراته جهان با اشاره به مسابقات کاراته وان ژاپن گفت: چرا رئیس فدراسیون نمی گوید برای مسابقات ژاپن فقط در وزنی که پسرش حضور داشت تنها یک کاراته کا اعزام شد، اگر قرار است کمیته انظباطی تشکیل شود باید برای داورانی که ناعادلانه همین مسابقات انتخابی مورد نظر ایشان را قضاوت کردند، تشکیل شود! از رئیس فدراسیون انتظار میرود که حامی ملی پوشان خود باشد نه آنکه با زبان تهدید از ملی پوشان در رسانه ها سخن بگوید.

این عضو تیم ملی که از سخنان رئیس فدراسیون به شدت ناراحت شده بود گفت: شاید این پاسخ تلاش من برای افتخار آفرینی و بالابردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران است ، یکی از ایشان نپرسید که کدام رئیس فدراسیون از ایران تلفنی به کادر فنی تیم ملی در مسابقات جهانی خط می دهد؟ سمندر پاسخ دهد که چرا از کادر فنی خواست من را در بازی فینال مسابقات کومیته تیمی در ارنج قرار ندهند؟ این عین بی عدالتی است و رئیس فدراسیون یجای برخورد پدرانه به دنبال حذف مخالفان خود است!

احمدی در پایان گفت: نیازی نیست آقای سمندر برای حذف من نیروی خود را متمرکز کند تا پسرش به مسابقات مختلف اعزام شود، من با اطمینان می گویم که تا زمانی که ایشان با این طرز فکر در راس فدراسیون باشد، فکر حضور در تیم ملی را از ذهن خود خارج می کنم  و می روم تا دکترای اقتصاد خود را گرفته و از این راه به کشور خود خدمت کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا