احمدی:آشوری گفت اگر با مهدی‌زاده تمرین کنم، خط می‌خورم/ گویا فدراسیون دوست نداشت در آلمان نتیجه بگیریم

خبرگزاری تسنیم: ملی پوش کاراته گفت: آشوری به من گفت که اگر با امیر مهدی‌زاده تمرین کنم از تیم ملی خط می‌خورم و اشاره می‌کرد که نظر رئیس فدراسیون هم همین است.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، سعید احمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ضمن انتقاد شدید از مسئولان فدراسیون اظهار داشت: می‌خواهم برخی موضوعات را افشاگری کنم چون نمی‌توانم ظلمی که در حق بچه‌های تیم در این مدت شد را نادیده بگیرم. دبیر فدراسیون که مسئولیت مدیریت تیم ملی را نیز داشت به من گفت اگر با امیر مهدی‌زاده در اردوها تمرین کنم برایم بد می‌شود. او می‌گفت نظر رئیس فدراسیون هم همین است. به من گفت اگر با او تمرین کنم از تیم ملی خط می‌خورم.

وی ادامه داد: در اردوهای تیم ملی هر چه به جلو می رفتیم وضعیت بدتر می‌شد و متاسفانه حتی در اعزام به آلمان نیز مسئولان به جای تدارکات فردی را به عنوان روابط بین‌الملل به همراه تیم اعزام کردند که او را نیز از زمانی که وارد این کشور شدیم، اصلا ندیدیم. موفقیت تیم ملی در این دوره از رقابت‌های جهانی نیز تحت الشعاع همین موضوع قرار گرفت.

ملی‌پوش کاراته عنوان کرد: اگیر سید محمد حسینی مربی بدنساز تیم ملی نبود باور کنید تیم اصلا نمی‌توانست اعزام شود و حتی بچه‌ها چندین مرتبه اردوها را ترک می‌کردند. او در کنار مربی بدنسازی به نوعی سرمربی تیم ملی نیز بود. جالب است که رهنما در بازی‌های آسیایی یک شبه سرمربی شد ولی برای رقابت‌های آلمان زیر بار این مسئولیت نمی‌رفت. او بعد از قهرمانی تیم کومیته تیمی تازه خودش را سرمربی تیم ملی دانست! واقعا بعد از قهرمانی به صورت جددی متوجه شدیم رهنما سرمربی تیم ملی است زیرا نقش پررنگی در گرفتن کاپ داشت.

احمدی خاطرنشان کرد: تمام برنامه‌ها و تغییرات به خاطر لجبازی بود. ما می‌توانستیم ۲ یا ۳ مدال طلا در رقابت‌های جهانی بگیریم اما متاسفانه انگار مسئولان دوست نداشتند تیم نتیجه بگیرد. در ۲ هفته پایانی اردو قبل از اعزام به آلمان اصلا مربی نداشتیم. البته معتقدم این نتیجه را باید به پای زحمات مربیانی سازنده کشور بگذاریم. به شخصه از مربی خودم تورج ساسانی تشکر می‌کنم و امیدوارم فضا برای حضور این مربیان در میدان آماده شود.

احمدی در پایان ضمن اشاره به اینکه حق علی فداکار در تیم ملی خورده شده، جای او را نیز در ترکیب اعزامی به رقابت‌های جهانی آلمان خالی دانست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا