سمندر: این موفقیت ها حاصل تلاش و غیرت کاروان کاراته بود/ مدیر فنی تیم ملی را به زودی معرفی می کنم

رئیس فدراسیون کاراته گفت: موفقیت های بدست آمده کاراته در ۲ رویداد مهم حاصل تلاش و غیرت کاروان کاراته بود که باعث سربلندی و افتخارآفرینی ایران شد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، علیرضا سمندر ضمن بیان مطلب فوق به روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت: امسال سال سخت و پرحاشیه ای داشتیم. ۸ ماه اردوهای مداومی را پشت سر گذاشتیم و نفرات حاضر در اردو زحمات زیادی را متحمل شدند. ۲ رویداد مهم را با سربلندی پشت سر گذاشتیم و همانطور که شاهد هستید در این میان بانوان نیز عملکرد خوبی داشتند و تلاش و سعی شان قابل تقدیر است. امیدوارم در سالهای آتی هم بتوانند همچنان کوشا بوده و به موفقیت برسند.

وی ادامه داد: کسب مدال طلای کومیته تیمی مردان کشورمان در رقابتهای جهانی آلمان با حضور ۱۱۶ کشور، اهمیت بالایی داشت که توانمندی و قدرت کاراته ایران را به نمایش گذاشت و افتخاری دیگر برای کشورمان به ارمغان آورد.این پیروزی ها محقق نمی شد مگر اینکه خانواده بزرگ کاراته، دست اندرکاران، پیشکسوتان، مربیان و داوران دلسوزانه در کنار این تیم همیار و همقدم بودند.

رئیس فدراسیون کاراته گفت: تنش ها و حاشیه های زیادی در طول مدت اردوها به وجود آمد که خوشبختانه با سعی و تلاش بازیکنان و اعضای کادر فنی و آنچه ازبزرگان کاراته آموخته ایم که سراسر درس معرفت، بزرگواری، احترام و گذشت بوده مسیرموفقیت را طی کردیم.

سمندر با تاکید بر اینکه جامعه کاراته از حمایت های خود دریغ نکند، عنوان کرد: امیدوارم در آینده هم شاهد شکوفایی و قهرمانی بیشتر کاراته کشور در میادین آسیایی و جهانی باشیم.جا دارد از مدیر تیم های ملی، کادر فنی و بازیکنان تقدیر و تشکر کنم که با همت و تلاش خودشان این عنوان را بدست آوردند و باعث سربلندی کاراته کشور شدند.

او درباره مدیر فنی تیم های ملی کاراته افزود: به زودی و قبل از هر اقدامی در خصوص تیم ملی مدیر فنی را با اختیارات کامل معرفی خواهم کرد که سکان هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا