محمدخانلو: آشوری پیامک داد با خرج خودتان در اتریش بمانید/ حساب همه چیز را کرده بودیم، جز فدراسیون

ملی‌پوش کاتای تیمی کشورمان گفت: مسئولان می‌دانستند که من مشکل سربازی دارم اما با این حال آشوری به دکتر نیکوخصلت پیامک داد که در اتریش بمانید.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از تسنیم، تیم ملی کاتا در شرایطی که به اعتقاد بسیاری از اهالی کاراته می‌توانست به راحتی در فینال رقابت‌های جهانی‌ آلمان حاضر باشد به دلیل نداشتن روادید به این سفر اعزام نشد و همین موضوع باعث انتقادات شدید اعضای این تیم از مسئولان فدراسیون شده است. فرزاد محمدخانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در این مورد اظهار داشت: ۴ سال تمام برای حضور در این رقابت‌ها برنامه‌ریزی کردیم ولی متاسفانه همه چیز را در نظر گرفته بودیم به غیر از مسئولان فدراسیون که واقعا در حق ما ظلم کردند. همه حریفان را آنالیز کرده بودیم به غیر از فدراسیون خودمان را. مسئولان در شرایطی که می‌دانستند من مشکل سربازی دارم پیامک زدند در اتریش بمانید.
وی ادامه داد: برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی اتریش به این کشور رفتیم و در شرایطی که مشکلات ما را می‌دانستند دبیر فدراسیون محسن آشوری به دکتر نیکو خصلت سرمربی تیم پیامک زد که با هزینه خودتان در اتریش بمانید. این چه وضعی است؟! اگر ما آنجا می‌ماندیم مشکل حراستی که برای تیم شهرداری تبریز پیش می‌آمد را چگونه حل می‌کردند؟
ملی‌پوش کاتای تیمی کاراته عنوان کرد: ۲ سال است که فدراسیون هیچ هزینه‌ای برای تیم ما نمی‌کند و حتی اردوهای‌مان را با هزینه شخصی برگزار کردیم. همه چیز دست به دست هم داده بود تا ما در رقابت‌های جهانی به فینال برسیم. تیم مصر را که پیش‌تر برده بودیم و در رقابت‌های اتریش که ما قهرمان شدیم تیم اسپانیا که در فینال مسابقات جهانی روبروی مصر ایستاد سوم شده بود. ترکیه هم چند بار از ما شکست خورده بود و در کل جدول آسانی پیش روی ما بود.
محمدخانلو خاطرنشان کرد: مدال طلا و نقره کاتای تیمی می‌توانست گل سرسبد مدال‌ها باشد اما فدراسیون به این موضوع توجه نداشت و ما را محروم کرد. واقعا هنوز هم نمی‌دانم سفارت لهستان از کجا فهمید ما می‌خواهیم به آلمان برویم و در رقابت‌های جهانی شرکت کنیم. واقعا نمی‌دانم از کجا این موضوع را فهمیده بودند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا