بی‌اطلاعی سمندر از دلیل برنگشتن کارمندش: آشوری در جریان است

رییس فدراسیون کاراته در واکنش به برنگشتن مرتضی سلیمی، عضو کمیته‌ بین‌الملل فدراسیون از مسابقات جهانی آلمان گفت: در جریان دلایل برنگشتن او نیستم و دبیر فدراسیون در جریان امور قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، علیرضا سمندر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا مرتضی سلیمی، عضو کمیته‌ بین‌الملل فدراسیون از آلمان به ایران باز گشته است، اظهار کرد: به ایران نیامده و دلیل نیامدنش را هم نمی‌دانم چون در جریانش نیستم. آنچه که می‌دانم این است که با آشوری، دبیر فدراسیون هماهنگی کرده تا چند روز در آنجا بماند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مرتضی سلیمی بالاخره به ایران برمی‌گردد، گفت: این موضوع را هم نمی‌دانم، چون هنوز با آشوری صحبتی نکرده ام و قرار است وی بعد از ظهر به فدراسیون بیاید تا در مورد تمام مسائل مربوط به مسابقات جهانی با هم صحبت کنیم.

رییس فدراسیون کاراته در پاسخ به این سوال که آبا رئیس فدراسیون نباید مسئولیت پاسخگویی درباره کارمندانش را داشته باشد، گفت: این مورد را می‌دانم و پاسخگو خواهم بود، اما سلیمی با هماهنگی آشوری در آلمان مانده است و بقیه موارد را هم بعد از ظهر از آشوری می پرسم.

خبرنگار ایسنا برای بررسی بیشتر موضوع با دبیر فدراسیون تماس گرفت که آشوری به تماس‌ها پاسخی نداد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا