پورزمان: کاراته بانوان دانشگاه آزاد همچون گذشته قهرمان می‌شود/ لشگری پیگیر جزئی‌ترین نیازهای تیم است

سرمربی تیم کاراته بانوان دانشگاه آزاد گفت: با توجه به تیمی که بستیم در دیدار فینال می‌توانیم به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم.

به گزارش کاراته نیوز فاطمه پورزمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره حضور تیم بانوان کاراته دانشگاه آزاد در دیدار پایانی لیگ برتر اظهار کرد: تیمی متشکل از کاراته‌کا‌های نونهال، نوجوان، جوان و امید داشتیم که در دو بخش کاتای انفرادی و تیمی با حریفان به رقابت پرداختیم. در پایان مرحله گروهی تیم دانشگاه آزاد با اختلاف فاحش نسبت به تیم دوم راهی مرحله حذفی شد. در مرحله فینال با تیم افسانه مبارزه خواهیم کرد تا بتوانیم به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم کاراته بانوان دانشگاه آزاد افزود: کاراته‌کا‌های بسیار خوبی برای تیم ما مبارزه می‌کنند و انتظار قهرمانی از دانشگاه آزاد طبیعی است. در کاتای تیمی حرف اول را می‌زنیم و در کاتای انفرادی فاطمه صادقی قهرمان آسیا و جهان را داریم، همچنین در گروه‌های سنی دیگر هم قهرمانان آسیا برای تیم ما مبارزه می‌کنند. با توجه به تیمی که بستیم در دیدار فینال می‌توانیم به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم. اگر مشکلی پیش نیاید همچون گذشته قهرمانی می‌شویم.

پورزمان درباره حمایت‌های دانشگاه آزاد از تیم بانوان کاراته عنوان کرد: آقای امیرعباس لشگری دلسوزانه امور تیم را دنبال می‌کنند. از من که رشته تخصصی ورزشی‌ام کاراته بوده بیشتر راغب هستند تا تیم کاراته بانوان تشکیل شود و در مسابقات لیگ شرکت کند. جای خوشحالی و دلگرمی دارد و این توجه قهرمانی‌های متعددی را برای تیم کاراته به همراه داشته، لشگری تا جزئی‌ترین نیازها از جمله تغذیه و اسکان کاراته‌کا‌ها را جویا می‌شود تا کمبودی نباشد و با آرامش خاطر در مسابقات شرکت کنند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا