درگیری دوباره ارباب و زنگنه در آستانه مسابقات جهانی/ احتمال عدم اعزام تیم کاراته بانوان قوت گرفت!

در روزهای گذشته اختلاف سرمربی و مربی تیم ملی کاراته بانوان سر باز کرد و منجر به درگیری دوباره آنها شده است.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، در حالی که تمرینات تیم ملی کاراته بانوان برای حضور در مسابقات جهانی مجارستان از روز یکشنبه(۲۳ مهرماه) آغاز شد، شنیده می‌شود بار دیگر اختلافات فرخناز ارباب سرمربی تیم ملی و پگاه زنگنه مربی تیم ملی سر باز کرده است و منجر به درگیری دوباره آنها شده است.

اتفاقی که پیش از این و پس از بازگشت تیم ملی کاراته از مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ نیز اتفاق افتاده بود، اما در نهایت با حل اختلافات منجر به حضور هر دو مربی در بازی‌های آسیایی هانگژو شد. بر اساس شنیده‌ها اختلاف دوباره این دو مربی این بار بر سر عدم انتخاب مبینا حیدری در وزن ۶۸- کیلوگرم برای مسابقات جهانی مجارستان و جایگزینی مبینا کاویانی به جای این کاراته‌کا بوده است که بار دیگر منجر به درگیری لفظی آنها  شده است. موضوعی که باعث شده است آنها در تمرین روز گذشته تیم ملی کاراته حضور نداشته باشند تا شایعه کنار گذاشتن کادرفنی تیم بانوان از سوی فدراسیون کاراته قوت بگیرد.

تمرین نوبت صبح تیم ملی کاراته بانوان نیز امروز(چهارشنبه – ۲۶ مهرماه) در مجموعه کبگانیان زیر نظر لیلا بهرامی سرمربی سابق تیم‌های ملی بزرگسالان و رده‌های پایه در حال برگزاری است. باید منتظر روزهای آینده بود تا مشخص شود بهرامی به صورت موقت این مسئولیت را برعهده گرفته است یا قرار است به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان انتخاب شود.

با توجه به این شرایط و عدم حضور مربی در کنار این تیم حتی این احتمال وجود دارد که تیم ملی کاراته بانوان به مسابقات جهانی مجارستان اعزام نشود. موضوعی که باید منتظر ماند تا واکنش فدراسیون کاراته به اتفاقات اخیر را دید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا