سلطانی در یک قدمی کادر فنی تیم ملی کاراته/ بازگشت شهاب به حلقه یاران هروی

اردوی تیم ملی کاراته کشورمان در حالی این روزها پیگیری می شود که گویا به زودی شهاب سلطانی به جمع دستیاران هروی اضافه خواهد شد

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دومین مرحله از اردوی تیم ملی کاراته مردان از عصر روز سوم خردادماه سال ۱۴۰۲ آغاز و این مرحله اردوها تا روز سه شنبه ۹ خرداد ماه ادامه خواهد داشت و تمرینات ملی پوشان نیز از صبح پنج شنبه آغاز و در دو نوبت صبح و عصر  پیگیری می‌شود.

هدایت تیم ملی کاراته بزرگسالان کشورمان بر عهده سید شهرام هروی است که چندین دوره کاراته کشورمان با وی عنوان قهرمانی جهان، قهرمانی آسیا و عناوین مختلفی را کسب کرده است.

اما نکته پر ابهام تمرینات تیم ملی به حضور شهاب سلطانی در تمرینات ملی پوشان باز می‌گردد، مربی که چندین سال به عنوان دستیار کنار هروی حضور داشت اما مهر ماه سال ۹۸ به صورت رسمی هدایت تیم ملی بزرگسالان ازبکستان را  برعهده گرفت و به همین دلیل از جمع کادرفنی تیم ملی بزرگسالان جدا شد.

حالا سلطانی پس از چندین سال دوری از کادرفنی تیم ملی کشورمان این روزها به جمع دستیاران هروی بسیار نزدیک شده و شنیده ها حاکی از آن است که به زودی به جمع کادرفنی هروی به عنوان مربی تیم ملی اضافه خواهد شد.

ضمن اینکه سلطانی در چندین ماه گذشته در حاشیه برگزاری مسابقات سوپر لیگ و انتخابی تیم ملی کنار هروی در سالن مسابقات حضور داشت و این موضوع گمانه زنی‌ها در مورد اضافه شدن او به کادرفنی را قوت می بخشد.

سلطانی از مربیان فنی و یکی از آنالیزورهای بسیار قوی کاراته کشورمان محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است، اردوهای تیم ملی کاراته کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان در حال برگزاری است

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا