مسابقات کاراته قهرمانی غرب کشور در کرمانشاه برگزار شد

دبیر هیات کاراته استان کرمانشاه گفت: مسابقات کاراته قهرمانی غرب کشور با حضور یک هزار و ۵۰۰ کاراته کا طی ۲ روز در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش کاراته نیوز وحید دامود در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دومین دوره مسابقات کاراته قهرمانی غرب کشور به میزبانی کرمانشاه با حضور یک هزار و ۵۰۰ ورزشکار در سالن شهید بهشتی کرمانشاه در ۲ بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات با حضور نمایندگان استانهای کرمانشاه، همدان، کردستان، لرستان و ایلام برگزار شد که در بخش خردسالان این مسابقات به صورت جشنواره ای و برای ایجاد انگیزه صورت گرفت.

دبیر هیات کاراته استان کرمانشاه تصریح کرد: استان کرمانشاه طی سال های گذشته روند رو به رشدی را در کاراته طی کرده است به نحوی که دارای ملی پوشانی در اکثر رده های سنی است.

دامود بیان کرد: در مسابقات آسیایی ازبکستان که امسال برگزار شد چهار ملی پوش کرمانشاهی حضور داشتند که موفق به کسب مدال های رنگارنگ در رده های سنی مختلف شدند.

وی با اشاره به حضور ۲ مربی کرمانشاهی در تیم های ملی کاراته، خاطر نشان کرد: در اسفند ماه نیز انتخابی تیم ملی برای شرکت در مسابقات آسیایی چین برگزارمی شود که امیدواریم چهار عضو در تیم ملی داشته باشیم.

نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا