نقدی: جو صمیمانه ای در اردوی کاراته حاکم است/ انشالله در تاشکند مزد زحماتمان را می‌گیریم

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از ایلنا، رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا در تمامی رده های سنی، از ۲۵ تا ۲۹ آذرماه سال جاری به میزبانی ازبکستان برگزار می شود.

محمدمهدی نقدی، کاتارو جوان اعزامی به تاشکند درباره شرایط تیم ملی کاراته پیش از اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا، اظهار کرد: خدا را شکر شرایط خیلی خوبی داریم، در چند مرحله اردوی تیم ملی تمرینات منظمی را پشت سر گذاشتیم و از هر نظر آماده حضور در این رویداد مهم هستیم.

نقدی افزود: در این دوره از مسابقات آسیایی ورزشکارانی از ۱۵ کشور در کاتای انفرادی رده جوانان شرکت دارند و طبیعی است که همه آنها با آمادگی کامل گام به این رقابتها می گذارند. بنده هم طی این مدت تمرینات خود را به صورت اصولی و تخصصی پیگیری کرده و علاوه بر آن از تجارب ارزشمند سید داود شاهچراغی قهرمان کاتای دانشجوبان جهان نیز بهره مند شده ام. انشالله با انگیزه و آمادگی که در خود می بینم، صید خوش رنگ ترین مدال این مسابقات دور از دسترس نیست.

وی سپس درباره چگونگی راهیابی خود به تیم ملی کاراته ایران عنوان کرد: من علاوه بر اینکه در مسابقات کشوری و همچنین بین المللی عناوین متعدد قهرمانی را کسب کرده ام، از سال گذشته نیز در تمامی رقابتهای کاراته وان شرکت و چندین بار نیز به اردوی تیم ملی دعوت شدم. در حال حاضر هم صاحب رنکینگ اول کاتای جوانان ایران هستم. در مسابقات جهانی ترکیه نیز به خاطر دو دهم اختلاف با نفر نخست از اعزام باز ماندم. اما این بار به لطف خدا با پیروزی در آخرین انتخابی، مزد زحماتم را گرفتم و توانستم جواز حضور در رقابتهای آسیایی را بدست آورم‌.

کاتارو جوان کشورمان در بخش دیگر صحبتهای خود در مورد افرادی که در موفقیتهایش سهیم بوده اند، توضیح داد: من در یک خانواده مذهبی، ورزشی پرورش یافته ام. از سه سالگی در کنار فعالیتهای فرهنگی و قرآنی، کاراته را زیر نظر پدرم استاد محمود نقدی، مدرس دانشگاه و دکترای تربیت بدنی که خود صاحب عناوین کشوری، آسیایی و جهانی بوده و از مربیان ممتاز و ملی این ورزش محسوب می شود، آغاز و اکنون هم حدود ۳ سالی است که تمریناتم را به طور حرفه ای و مستمر زیر نظر استاد سیدجواد شاهچراغی مربی ارزنده تیم ملی دنبال می کنم. در اینجا لازم می دانم از تمامی این عزیزان و همچنین آقایان: سیدداود شاهچراغی و احمدرضا محمودی به خاطر زحمات بی وقفه شان قدردانی کنم.

نقدی در پایان با تاکید بر شرایط مساعد تیم ملی کاراته، گفت: در اردوی تیم ملی جو صمیمانه ای حاکم است و خدا را شکر همه برای موفقیت، انگیزه بالایی دارند.فدراسیون و کادر فنی تیم ملی هم در طول اردوها زحمات زیادی کشیدند و تمرینات خیلی خوبی داشتیم. امیدوارم تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا بهترین نتیجه را کسب کند و همه بچه ها مزد زحماتشان را بگیرند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا