ارباب: عباسعلی باید در رقابت‌های انتخابی شرکت کند/ امیدوارم تیم خوبی را برای قهرمانی آسیا آماده کنیم

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان تاکید کرد، شرایط برای همه ملی‌پوشان کاراته یکسان خواهد بود و عباسعلی نیز برای اعزام به بازی‌های آسیایی باید در انتخابی شرکت کند.

به گزارش «کاراته نیوز» فرحناز ارباب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط فنی ملی‌پوشان کاراته بانوان اظهار داشت: بچه‌ها در حال حاضر شرایط خوبی از لحاظ آمادگی جسمانی و روحی و روانی دارند. با توجه به اینکه ۲ ماه و نیم تا اولین رقابت ما یعنی قهرمانی آسیا زمان باقی مانده است، تمرینات در فاز استقامتی و قدرتی پیگیری می‌شود. بسیار امیدوار هستم با توجه به حضور کادرفنی خوبی که در کنار خود دارم تا ۵ مردادماه نتایج خوبی را با دست بیاوریم و تیم آماده‌ای را اعزام کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که شرایط برای اعزام نمایندگان کاراته ایران به رقابت‌های ورلد گیمز آمریکا فراهم خواهد شد، گفت: سارا بهمنیار و حمیده عباسعلی نمایندگان ما هستند که موفق به سهمیه رقابت‌های ورلد گیمز شدند و باید در این رویداد به روی تاتامی بروند، اما شرایط دریافت رویداد حضور در آمریکا قابل پیش‌بینی نیست.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در خصوص مشخص شدن ترکیب تیم‌ ملی بانوان برای حضور در رویدادهای کشورهای اسلامی، قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی عنوان کرد: هفته اول خردادماه رقابت‌های انتخابی را برگزار خواهیم کرد و با توجه به نتایج این مسابقات، نفرات اعزامی به رویدادهای مختلف را اعلام خواهیم کرد.

ارباب در خصوص اینکه شنیده می‌شود عباسعلی درخواست اعزام به بازی‌های آسیایی بدون حضور در انتخابی را داشته است، گفت: قطعاً برای اعزام به بازی‌های آسیایی رقابت انتخابی خواهیم داشت و فرد شایسته را اعزام خواهیم کرد. شرایط برای همه بازیکنان یکسان است و به طور قطع عباسعلی نیز باید در رقابت‌های انتخابی شرکت کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا