زنگنه: تمام تلاش کادرفنی انتخاب برترین‌ها خواهد بود/ روند حضور عباسعلی در اردو را اعلام می‌کنیم

به گزارش کاراته نیوز پگاه زنگنه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص حضورش در کادرفنی تیم ملی کاراته بانوان اظهار داشت: کاراته جز جدایی ناپذیر زندگی‌ام است و از حضور دوباره در کاراته خوشحال هستم. در سالیان حضور در تیم ملی تجربیات زیادی را به دست آوردم و با مربیان بزرگی کار کردم و دوست دارم این تجربیات را در کنار فرحناز ارباب، سرمربی تیم ملی کاراته بانوان به ملی‌پوشان انتقال بدهم. امیدوارم بتوانیم قدم‌های خوبی را برداریم تا کاراته ایران به قلعه‌های برتر دنیا بازگردد.

وی در خصوص برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی عنوان کرد: از رقابت‌های قهرمانی کشور در رقابت‌های انتخابی حضور داشتم. روز پنجشنبه نیز مرحله سوم با حضور تمامی مدعیان برگزار شد و شاهد رقابت بسیار خوبی بین بچه‌ها بودیم و همه به معنای واقعی کلمه جنگیدند. از لحاظ سطح فنی شاهد مسابقات قابل قبولی بودیم، اما برای موفقیت در مسابقات آینده باید بیشتر کار کنیم. قرار است پس از دو هفته استراحت و یک ریکاوری مرحله دوم دور سوم انتخابی برگزار شود.

مربی تیم ملی کاراته بانوان در پاسخ به این سوال که نتایج مسابقات در داخل تاتامی رقم خورد و داوری‌ها در نتایج تاثیرگذار نبود، گفت: اشتباهات داوری ممکن است در هر سطح از مسابقات وجود داشته باشد، اما به زعم من و کادرفنی اشتباهات مختصری وجود داشت که در نتایج کلی اثرگذار نبود. در چند مورد نیز شک وجود داشت و ما ویدیو چک را کنترل کردیم و متوجه شدیم تصمیمات درست بود.

زنگنه در خصوص شرایط حمیده عباسعلی عنوان کرد: عباسعلی یکی از سرمایه‌های کاراته ایران است و تجربیات و توانایی‌های او بر کسی پوشیده نیست. او طی هماهنگی با فدراسیون کاراته، قرار است کارهای بدنسازی را انجام بدهد. به خاطر شرایط خاص عباسعلی، قرار است روند حضور او در اردو را با مشورت کادرفنی و نظر فدراسیون اعلام کنیم.

وی در خصوص اینکه حرف و حدیث‌های همیشگی مسابقات انتخابی گفت: قطعاً همه مربیان دوست دارند بهترین انتخاب شود، اما با دید مثبت نیز نگاه کنیم امکان خطا از هر انسانی وجود دارد. فکر می‌کنم تا امروز و در مراحل مختلف انتخابی، اتفاقی رخ نداده است که اجازه نداده باشد برترین‌های ما بالا بیایند. تمام تلاش کادرفنی این خواهد بود که نفراتی که از دل مسابقات انتخابی بیرون می‌آیند، برترین‌ها باشند تا کمک کنند در سه رویداد سال آینده موفق باشیم و پرچم کشورمان را بالا بریم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا