اباذری: امیدوارم برای دومین بار به مدال طلای آسیا برسم/ داستان پوکر قهرمانی جدا است

ملی‌پوش تیم کاراته ایران گفت: برای دومین بار در مسابقات آسیایی حضور خواهم داشت و امیدوارم مانند دوره گذشته دوباره به مدال طلا دست پیدا کنم.

به گزارش کاراته نیوز صالح اباذری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط خود در فاصله یک روز تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: شرایط خودم و تیم بسیار خوب است و امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنیم و حتی عملکردی بهتر از دوره قبل داشته باشیم.

وی در خصوص دومین حضور خود در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: سال ۲۰۱۸ برای اولین بار در مسابقات قهرمانی بزرگسالان قهرمانی آسیا حضور پیدا کردم و موفق به کسب مدال طلا شدم و امیدوارم این بار نیز ضمن کسب بهترین نتیجه، برای دومین بار موفق به کسب مدال طلا شوم.

ملی‌پوش کاراته ایران در خصوص فرصت کسب پوکر قهرمانی در کومیته تیمی گفت: داستان کومیته تیمی جداست و مطمئن باشید برای چهارمین بار قهرمان خواهیم شد. با از دست رفتن فرصت حضور در مسابقات جهانی، کسب پوکر قهرمانی در آسیا می‌تواند بخش از حسرت ما را جبران کند.

اباذری در خصوص انگیزه‌های خود برای رویدادهای مهم سال آینده عنوان کرد: همیشه به دنبال بهترین عملکرد در هر مسابقه و رویدادی هستم و امیدوارم ابتدا در قهرمانی آسیا عملکرد خوبی داشته باشم تا در ادامه در هر رویدادی حضور داشتم برای مدال طلا تلاش کنم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود سطح کاراته ایران از آسیا بالاتر است و کار راحتی در این مسابقات خواهیم داشت، گفت: مسابقات آسیایی چند سال است که خیلی سخت شده و تیم‌های بسیار بزرگی همچون عربستان، قزاقستان و ازبکستان  در این مسابقات حضور دارند. در مسابقات جهانی دیدیم که قزاقستان موفق به کسب مدال تیمی شد و در انفرادی نیز ازبکستان به مدال طلا رسید، اما ایران همیشه ایران است و برای بهترین نتیجه تلاش خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا