برگزاری مراسم قرعه کشی مسابقات کاراته قهرمانی اسیا ۲۰۲۱ حریفان نمایندگان ایران مشخص شدند

نمایندگان ایران حریفان خود را در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ شناختند.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، قرعه کشی مسابقات کاراته قهرمانی اسیا ۲۰۲۱ در کشور قزاقستان برگزار شد و نمایندگان ایران حریفان خود را در این مسابقات شناختند.

فاطمه صادقی در کاتای انفرادی بانوان در گروه یک با حریفانی از کشورهای کامبوج، تایلند، عربستان، اندونزی، مالزی و هنگ کنگ به رقابت خواهد پرداخت.

ابوالفضل شهرجردی در کاتا انفرادی آقایان در گروه دو با حریفانی از کشور های مالزی، چین تایپه، هند، کویت، هنگ کنگ، قرقیزستان و ژاپن به رقابت خواهد پرداخت.

نجمه قاضی زاده، الناز تقی پور و شادی جعفری زاده در کاتا تیمی بانوان در گروه دو با حریفانی از کشورهای قزاقستان، هنگ کنگ، کامبوج رقابت خواهند کرد.

میلاد فرازمهر، ابوالفضل شهرجردی و علی زند نیز در کاتا تیمی آقایان در گروه یک با حریفانی از کشور های عراق، عربستان، اندونزی و مالزی رقابت خواهند کرد.

سارا بهمنیار در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم در دور اول با شانگ گوشیا از چین تایپه به رقابت خواهد پرداخت.

طراوت خاکسار در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم در دور اول با سومیکا یزاوا از ژاپن دیدار خواهد کرد.

رزیتا علیپور نیز در وزن منفی ۶۱ کیلوگرم با برنده دیدار ژاپن و امارات به رقابت خواهد پرداخت.

مبینا حیدری در وزن منفی ۶۸ کیلوگرم در دور اول با هودا جابر از اردن دیدار خواهد کرد.

لیلا برجعلی در وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم در دور اول با فلاک سیدا از هند به رقابت خواهد پرداخت.

ملی پوشان بانوان کشورمان در کومیته تیمی دور اول با کشور مالزی به رقابت خواهند پرداخت.

در بخش مردان پوریا اقدسی در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم در دور اول یا برنده دیدار هنگ کنگ و عربستان به رقابت خواهد پرداخت.

علی مسکینی پس از استراحت در دور نخست، در دومین دور از مسابقات با برنده دیدار تایلند و ازبکستان به رقابت خواهد پرداخت.

سید علی کریمی نماینده وزن منفی ۶۷ کیلوگرم کشورمان در دور اول با دیدار امیرعلی از قزاقستان خواهد رفت.

علی اصغر آسیابری در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم در دور اول با عمر الاجنای از کویت دیدار خواهد کرد.

ذبیح اله پورشیب نماینده وزن منفی ۸۴ کیلوگرم کشورمان در دور اول با جانیک باک از کره جنوبی به رقابت خواهد پرداخت.

صالح اباذری در وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم در دور اول با منگلی بین از کامبوج دیدار خواهد کرد.

ملی پوشان کاراته کشورمان در کومیته تیمی پس از استراحت در دور اول، در دومین دور از مسابقات با برنده دیدار هند و امارات به رقابت خواهند پرداخت.

قرعه کشی رده سنی نوجوانان
ساجده جهانشاهی در کاتا انفرادی رده سنی نوجوانان دختران در گروه یک با حریفانی از کشور های  اندونزی و هنگ‌کنگ به رقابت میپردازد.

علی حاجی زاده در کاتا انفرادی رده سنی نوجوانان پسران در گروه یک با حریفانی از کشور های هنگ کنگ، قرقیزستان، اندونزی و قزاقستان به رقابت خواهد پرداخت.

رومینا خادمی در وزن منفی ۴۷ کیلوگرم نوجوانان نیز در دور اول با قزاقستان دیدار خواهد کرد.

فاطمه زهرا سعید آبادی در وزن منفی ۵۴ کیلوگرم نوجوانان نیز، در دور اول با نماینده کشور اردن به رقابت میپردازد و مسابقات این وزن به صورت دوره ای برگزار می شود.

مائده زارعی نیز در وزن مثبت ۵۴ کیلوگرم‌ نوجوانان در دور اول با نماینده کشور قرقیزستان دیدار خواهد کرد.

ابوالفضل همدمجو در وزن منفی ۵۲ کیلوگرم نوجوانان، در دور اول با نماینده ای از کشور هند رقابت خواهد کرد.

شهداد پور سلیمانی در وزن منفی ۵۷ کیلوگرم نوجوانان، در دور اول با برنده دیدار های عربستان و قرقیزستان به رقابت خواهد پرداخت.

علیرضا لفیطه پور در وزن منفی ۶۳ کیلوگرم جوانان در دور اول با حریفی از کشور هنگ کنگ دیدار خواهد کرد.

سید علی موسوی نور نیز در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم، در دور اول با نماینده کشور قرقیزستان دیدار خواهد کرد.

پارسا محمدی نماینده وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم کشورمان در دور اول با حریفی از کشور فلسطین به رقابت خواهد پرداخت.

قرعه کشی رده سنی جوانان
ملیکا عزتی در کاتا انفرادی جوانان دختران نیز در گروه یک با حرفی از کسور هنگ کنگ دیدار خواهد کرد.

امیر حسن معین الدین نیز در کاتا انفرادی جوانان پسران در گروه یک با حریفانی از کشور های قزاقستان، امارات و کره دیدار خواهد کرد.

ابوالفضل شیخ شعاعی، امیر حسن معین الدین و ابوالفضل فرامرز پور در کاتا تیمی جوانان پسران در گروه دو با تیم قراقستان دیدار خواهند کرد.

یلدا نقی بیرانوند در وزن منفی ۴۸ کیلوگرم جوانان در دور اول با نماینده قزاقستان به رقابت خواهد پرداخت.

ستایش نادری در وزن منفی ۵۳ کیلوگرم جوانان در دور اول با نماینده ای از کشور اردن دیدار خواهد کرد.

فاطمه بداغ در وزن منفی ۵۹ کیلوگرم در دور اول با نماینده کشور قرقیزستان دیدار خواهد کرد، همچنین رقابت های این وزن به صورت دوره ای برگزار میگردد.

سارینا فتحی نیز در وزن مثبت ۵۹ جوانان در دور اول با قرقیزستان به رقابت خواهد پرداخت.

محمد حسین شیر صفت در دور اول وزن منفی ۵۵ کیلوگرم جوانان در دور اول با حریفی از کشور امارات به رقابت خواهد پرداخت.

امیرحسین بمان زاده در وزن منفی ۶۱ کیلوگرم جوانان نیز دور اول را با نماینده ای از کشور قرقیزستان به رقابت خواهد پرداخت.

امیررضا برزویی نماینده وزن منفی ۶۸ کیلوگرم جوانان دور اول با حریفی از کشور کویت دیدار خواهد کرد.

سعید اله یاری در وزن منفی ۷۶ کیلوگرم نیز دور اول را با نماینده کشور کویت به رقابت خواهد پرداخت.

علی نوری در وزن مثبت ۷۶ کیلوگرم هم دور اول مسابقات خود را با حریفی از قزاقستان دیدار خواهد کرد. رقابت های این وزن نیز به صورت دوره ای برگزار می شود.

قرعه کشی رده سنی امید
حدیثه جمال در کاتا انفرادی رده امید دختران در گروه دوم با نماینده کشور هنگ کنگ دیدار خواهد کرد.

متین زارع نیز در کاتا انفرادی رده امید پسران در گروه دو با حریفانی از کشور های فیلیپین، قزاقستان و عراق دیدار خواهد کرد.

زهرا بنیانی در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم رده امید در دور اول با حریفی از کشور قزاقستان به رقابت خووهد پرداخت.

آتوسا گلشاد نژاد نیز در وزن منفی ۶۱ کیلوگرم، با حریفی از کشور فیلیپین به رقابت خواهد پرداخت.

مبینا حیدری در وزن منفی ۶۸ کیلوگرم رده امید در دور اول با حریفی از کشور فلسطین دیدار خواهد کرد.

آیدا خوشبختی در وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم نیز با برنده دیدار های قزاقستان و قرقیزستان به رقابت خواهد پرداخت.

محمدرضا سواری در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم رده امید، در دور اول با حریفی از کسور قرقیزستان دیدار خواهد کرد.

مرتضی کریمی در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم رده امید در دور اول با حریفی از کشور کویت دیدار خواهد کرد.

هادی کیانی نیز در وزن منفی ۶۷ کیلوگرم رده امید در دور اول با نماینده کشور فلسطین به رقابت خواهد پرداخت.

علیرضا حیدری نماینده وزن منفی ۷۵ کیلوگرم رده امید کشورمان در دور اول با حریفی از کشور تاجیکستان مسابقه خواهد داد.

امیر اسلامی در وزن منفی ۸۴ کیلوگرم رده امید در دور اول با حریفی از کشور قزاقستان دیدار خواهد کرد.

محسن صفرنژاد در وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم رده امید نیز در دور اول این مسابقات با برنده دیدار های اردن و مالزی به رقابت خواهد پرداخت.

زمانبندی و برنامه کامل رقابت های قهرمانی اسیا به این شرح است:

شنبه ۲۷ آذر روز اول مسابقات

* ساعت ۶:۳۰ : مسابقات کاتا انفرادی نوجوانان و جوانان دختران و پسران و کاتا تیمی جوانان پسران

* ساعت ۱۰:۳۰ : کومیته نوجوانان دختران در اوزان منفی ۴۷، منفی ۵۴ و مثبت ۵۴ کیلوگرم، و در کومیته نوجوانان پسران در اوزان منفی ۵۲ ، منفی ۵۷ و منفی ۶۳ کیلوگرم

* ساعت ۱۳:۳۰ : آغاز رقابت های کسب مدال برنز

* ساعت ۱۵:۳۰: آغاز مسابقات فینال روز اول

* ساعت ۱۷:۳۰ برگزاری مراسم اهدای مدال

یکشنبه ۲۸ آذر، روز دوم مسابقات:

*ساعت ۶:۳۰ : آغاز مسابقات کاتا انفرادی رده سنی امید دختران و پسران

*ساعت ۸:۳۰ آغاز مسابقات کومیته نوجوانان پسران در اوزان منفی ۷۰ و مثبت ۷۰ کیلوگرم، و اوزان کومیته جوانان پسران و دختران

* ساعت ۱۱:۳۰ : آغاز رقابت های کسب مدال برنز کاتا انفرادی رده امید

* ساعت ۱۲:۰۰ : آغاز رقابت های کسب مدال برنز کومیته اوزان منفی و مثبت ۷۰ نوجوانان و رده های جوانان دختران و پسران

*ساعت ۱۳:۳۰ : آغاز مسابقات فینال روز دوم

* ساعت ۱۶:۰۰ برگزاری مراسم اهدای مدال

دوشنبه ۲۹ آذر، روز سوم مسابقات:

* ساعت ۶:۳۰ : آغاز مسابقات کاتا انفرادی رده بزرگسالان

*ساعت ۸:۳۰ : مسابقات کومیته رده سنی امید دختران و پسران

*ساعت ۱۳:۳۰ رقابت های کسب مدال برنز کومیته رده سنی امید دختران و پسران

* ساعت ۱۵:۰۰ آغاز مسابقات فینال کومیته رده سنی امید دختران و پسران

* ساعت ۱۷:۰۰ برگزاری مراسم اهدای مدال رده امید

سه شنبه ۳۰ آذر، روز چهارم مسابقات:

*ساعت ۶:۳۰ : آغاز مسابقات کاتا تیمی آقایان و بانوان

* ساعت ۹:۳۰ : آغاز مسابقات کومیته انفرادی و تیمی آقایان و بانوان در رده سنی بزرگسالان

چهارشنبه یک دی، پنجمین و آخرین روز از مسابقات:

* ساعت ۶:۳۰ آغاز مسابقات برنز کاتا انفرادی و تیمی بزرگسالان

* ساعت ۷:۳۰ آغاز رقابت های برنز کومیته انفرادی و تیمی آقایان و بانوان

* ساعت ۹:۳۰ آغاز کلیه رقابت های فینال تمام رده های بزرگسالان آقایان و بانوان

* ساعت ۱۴:۳۰ آغاز مراسم اهدای مدال تمام رده های بزرگسالان آقایان و بانوان

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا