عسگری مدال برنز را بر گردن آویخت

کاراته کای وزن ۷۵- کیلوگرم مردان با مدال برنز ششمین مرحله لیگ جهانی را به پایان رساند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در ششمین مرحله لیگ جهانی(کاراته وان) که از صبح امروز(شنبه ۱۵شهریورماه) به میزبانی استانبول ترکیه و با حضور ۵۹۲ کاراته کا از ۵۷ کشور برگزار می شود، در وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری در مبارزه نخست را با نتیجه ۲ بر صفر برابر هالدون آلاگاش ترکیه ای به سود خود پایان برد، در ادامه ایووچتکوسکی از مقدونیه را ۲ بر صفر مغلوب کرد. عسگری در مبارزه سوم استپان اسپینوز اکوادوری را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد. نماینده هنگ کنگ دیگر کاراته کایی بود که عسگری با نتیجه ۳ بر صفر بر او غلبه کرد.
عسگری برای رسیدن به فینال سرکان یاغچی ترکیه ای را پیش رو داشت که پس از تساوی یک بر یک در هانتی بازنده شد.او در جدول شانس مجدد احمد عبدالرحمان مصری را با نتیجه یک بر صفر مغلوب کرد و به مدال برنز این وزن رسید.

در همین وزن ابراهیم حسن بیگی ابتدا پاتریک بویلی ا زکانادا را ۳ بر یک مغلوب کرد، در گام دوم موفق شد میلتون دسوزا برزیلی را با نتیجه ۲ بر صفر از پیش رو بردارد.
مبارزه سوم حسن بیگی مقابل سرکان یاغچی کاراته کای کشور میزبان بود که ۵ بر ۲ شکست خورد و برای رسیدن به برنز در جدول شانس مجدد مبارزاتش را ادامه داد. حسن بیگی ابتدا مونتن سونگرت از تایلندرا ۳ بر یک برد، سپس مقابل احمد عبدالرحمان از مصر باخت و از رسیدن به مدال بازماند.
تاریخ  ارسال:شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ – ۲۱:۰۷

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا