سلطانی: هر چه به اینچئون نزدیک می‌شویم وضعیت تیم بهتر می‌شود

 کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: هر چه به بازی‌های آسیایی و رقابت‌های جهانی نزدیک می‌شویم وضعیت اردوهای تیم ملی کاراته بهتر می‌شود و خوشبختانه مشکل خاصی نداریم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز مهدی سلطانی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در مورد اردوی تیم کاراته اظهار داشت: هر چه به بازی‌های آسیایی و رقابت‌های جهانی نزدیک می‌شویم وضعیت اردوها بهتر می‌شود و انگیزه بچه‌ها برای موفقیت در این دو رویداد مهم بالاتر می‌رود.

مسئولان فدراسیون تا جایی که از دستشان برآمده برای تیم امکانات را فراهم کردند و از این بابت باید تشکر کنم. در ۱۱ سالی که در تیم‌های ملی بودم تاکنون شرایط به این خوبی برای تیم ملی مهیا نشده بود.

وی ادامه داد: برای موفقیت در دو رخداد مهمی که پیش‌رو داریم باید تلاش کنیم زیرا رقبای سختی انتظارمان را می‌کشند. کاراته ایران پتانسیل رسیدن به موفقیت را دارد و باید به این باور برسیم که با کار و تلاش، رسیدن به اهدافمان اصلا دور نیست.

کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: امیدوارم بهترین نتایج در اینچئون و رقابت‌های جهانی آلمان بدست بیاید چون واقعا در ماه‌های اخیر زحمات زیادی کشیدیم. فدراسیون و کادر فنی چیزی کم نگذاشتند و دوست دارم جواب حمایت‌های مسئولان را بدهم. تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین نتیجه را بگیرم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا