اخبار برگزاری مسابقات کشوری سبکی

سبکهای مختلف کاراته برنامه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور سبک خود در شهریور ماه را راعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، بر این اساس بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک شیتوریو سی شین کان ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه در تهران برگزارمی شود.

*سبک کیوکوشین کان در نظر دارد مسابقات قهرمانی کشور آقایان سبک خود را در رده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه در مجموعه ورزشی هنگام تهران برگزار کند.

*مسابقات قهرمانی کشئر سبک شوتوکانwskf در رده های سنی نونهالان و نوجوانان ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه در سمنان برای آقایان و رقابتهای کشوری بانوان در تمام رده های سنی ۲۷ و ۲۸ شهریور ماه در استان البرز برگزار خواهد شد.

*رقابتهای قهرمانی کشور سبک شیتوریو شیتوکای بانوان در تمام رده های سنی ۲۰و۲۱ شهریور ماه در استان کرمانشاه انجام می گردد.

*سبک ایشین ریو در نظر دارد مسابقات قهرمانی بانوان را ۱۳ شهریور ماه و آقایان را ۱۴ شهریور ماه برگزار کند. این رقابتها در تمام رده های سنی خواهد بود.

*مسابقات قهرمانی بانوان سبک شین دای در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه به میزبانی استان کرمانشاه برگزار می شود.

*سبک ایشین ریو اوکیناوایی در نظر دارد مسابقات قهرمانی آقایان خود در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان را ۲۱ شهریور ماه در استان آذربایجان شرقی برگزار کند.

*مسابقات قهرمانی کشور بانوان سبک ریوبوکای که قرار بود ۱۷ شهریور ماه در استان البرز برگزار شود به تاریخ ۲۴ همین ماه تغییر کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا