جعفری: ورزشکار ضعیف نباشد نمی‌توانند حق او را پایمال کنند/کرجی بهانه‌جویی می‌کند

مگر می‌شود داوران امتیازات او را نداده باشند؟ اصلا مگر او داور است؟ کرجی هم مثل بقیه فقط یک ورزشکار است و بس.

دبیر کمیته داوران فدراسیون کاراته گفت: سحر کرجی چون باخته، تقصیرها را بر گردن داوران می‌اندازد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از ایلنا، بازی نهایی انتخابی وزن ۵۰-کیلوگرم تیم ملی کاراته زنان برای حضور در بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی که بین سحر کرجی و نازنین دوستی برگزار شد، با پیروزی دوستی خاتمه یافت. بعد از این مسابقه، کرجی مواردی را مطرح کرد از جمله اینکه داوروان به ضربات او امتیاز نمی‌دادند و یا اینکه در اوج حملات وی و بدون دلیل، بازی را قطع می‌کردند. او این را نیز گفته که می‌خواستند دوستی عازم بازی‌های آسیایی شود.

موسی جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درخصوص اظهارات سحر کرجی تصریح کرد: مگر می‌شود داوران امتیازات او را نداده باشند؟ اصلا مگر او داور است؟ کرجی هم مثل بقیه فقط یک ورزشکار است و بس.

وی افزود: کرجی شاید نمی‌داند هر ضربه‌ای امتیازآور نیست و در مسابقات آسیایی و جهانی به هر ضربه‌ای امتیاز نمی‌دهند. پس بهتر است وی در حیطه وظایف خودش اظهارنظر کند.

دبیر کمیته داوران فدراسیون کاراته ادامه داد: طبیعی است وقتی که یک ورزشکار می‌بازد، تقصیرها را بر گردن این و آن بیندازد و در این بین چه کسی بهتر از داور یا داوران؛ در حالی‌که بنده معتقدم اگر یک ورزشکار ضعیف نباشد و خوب ضربه بزند، کسی نمی‌تواند حق او را پایمال کند.

وی قطع‌شدن بدون دلیل مسابقه کرجی و دوستی را تکذیب کرد و اظهار داشت: بنده در سالن حضور داشتم و یکی از داوران انتخابی بودم. تا آنجا که یادم هست، هیچ‌گاه بازی قطع نشد.

جعفری در پایان جانبداری از نازنین دوستی را به شدت رد کرد و گفت: برای ما هیچ فرقی نمی‌کند کدام ورزشکار انتخاب و به بازی‌های آسیایی اعزام شود. دوستی بهتر کار کرد و موفق به عضویت در تیم ملی شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا