عدالت برای پسر سمندر هم هست/ در اینچئون حداقل ۲ مدال طلا می‌گیریم

مربی تیم ملی کاراته گفت: اگر قرار است عدالت را اجرا کنیم نباید در این میان زحمات برخی را نادیده بگیریم. عدالت برای پسر سمندر هم هست.

در حالی که بعد از انتخاب وزن ۶۷-کیلوگرم برای اعزام به بازی‌های آسیایی اینچئون این موضوع به مهم‌ترین سوژه رسانه‌ها مبدل شده، حسین روحانی ضمن تاکید بر عدالت محوری در تیم ملی کاراته اعلام کرد که عدالت باید برای همه یکسان باشد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز روحانی در مورد ملی‌پوش وزن ۶۷-کیلوگرم تیم ملی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: حسین سمندر از سال گذشته تا به امروز تلاش خوبی داشته و در رقابت‌های انتخاب ظاهر شده است. در رقابت‌های برون مرزی هم مدال گرفته به همین دلیل نباید از او گذشت. اگر به دنبال عدالت هستیم باید این موضوع برای همه یکسان باشد. عدالت برای پسر سمندر هم هست.
وی ادامه داد: با توجه به شرایطی که وجود داشت چندین جلسه را برگزار کردیم و در پایان با حضور رئیس فدراسیون و دبیر فدراسیون به این نتیجه رسیدیم که اوزان مشخص شده به اینچئون بروند. علی فداکار و سجاد گنج‌زاده با هم مسابقه انتخابی برگزار نمی‌کنند و در وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم گنج‌زاده اعزام می‌شود.
مربی تیم ملی کاراته عنوان کرد: به شخصه حداقل ۲ مدال طلا را از میان ۴ فرصت تیم در اینچئون پیش‌بینی‌ می‌کنم و کسب عناوین دوم و سوم را نیز تحت‌الشعاع شرایط باز‌ی‌ها می‌دانم. امیدوارم تمام نفرات و به طور کلی تمام کاروان ورزش کشورمان با دست پر به کشور باز‌گردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا