علیپور: برای جلب اعتماد مربیان تیم ملی تلاش می کنم

رزیتا علیپور بانوان

کاراته کای وزن منهای ۶۱ کیلوگرم تیم ملی بانوان گفت: تلاش می کنم تا با کسب نتایج خوب در رقابتهای دانشجویان جهان، اعتماد مربیان تیم ملی را جلب کنم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته رزیتا علیپور ضمن بیان مطلب فوق، گفت: رقابتهای دانشجویان جهان سطح بالایی دارد و کشورهای معتبر دنیا در آن شرکت دارند. از آنجا که مسابقات جهانی را در پیش داریم شرکت در این رقابتها و کسب نتیجه حائز اهمیت است.

وی افزود: در حال حاضر تمرینات خوب و پرفشار کاراته، بدنسازی و میدانی را انجام می دهیم و از لحاظ بدنی در آمادگی نسبی ۵۰ تا ۶۰ درصد هستیم.

علیپور گفت: اگر شانس حضور در بازیهای آسیایی را داشته باشم کاراته کاهای قزاق و ازبک حریفان اصلی من خواهند بود که امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنم.

وی ادامه داد: طراوت خاکسار از کاراته کاهای خوب تیم ملی است که نتایج خوبی هم در رقابتهای پیشین کسب کرده و رقیب اصلی وسر سخت من به شمار می رود، با این حال امیدوارم با غلبه بر او برای بازیهای آسیایی انتخاب شوم.
علیپور در مورد مسابقات جهانی آلمان گفت: تیم ملی بانوان برای نخستین بار در این رقابتها شرکت می کند و برای اینکه روی سکو باشد نیاز به برنامه ریزی دقیق و هدفمند دارد تا بهترین نتیجه را بدست آورد.

وی در خصوص استفاده از فنون پرتابی که در رشته کاراته و جودو به کار گرفته می شود، گفت: فنون پرتابی را در تمرینات مرور می کنیم اما حضور یک مربی متخصص جودو برای آشنایی با این فنون و تسلط بر آن درصد موفقیت ما را بالا برده ضمن اینکه در مصرف انرژی هم به ما کمک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا