مدیریت تیم‌های بزرگ کاراته دشواراست/ هروی کار سختی در امارات دارد

سرمربی تیم ملی کاراته امید ایران گفت: رقابتهای انتخابی تیم ملی سطح فنی بالایی داشت و با حواشی که شاهد بودیم ثابت شد که مدیریت تیم های بزرگ سختی های خاص خود را دارد.

به گزارش کاراته نیوز علیرضا کتیرایی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: روز گذشته تمامی مبارزات انجام شده در رقابتهای انتخابی تیم ملی را از نزدیک تماشا کردم. واقعاً مسابقات سطح بالایی بود و ترکیبی از جوانی و تجربه در مسابقات قهرمانی جهان در قالب تیم ملی به روی تاتامی خواهند رفت و امیدوارم مزد تلاش خود را با نتایج قابل توجه کسب کند.

وی در مورد شرایط فنی امیر مهدیزاده و اعتراض به نحوه قضاوت‌ها هم گفت: امیر در روز مسابقات شرایط بدنی خوبی نداشت و این موضوع نیز ناشی از بیماری کرونا بود. متأسفانه مهدیزاده در بدترین زمان مبتلا شد و مدتی را به دلیل درگیری با این ویروس از دست داد و موفق به تمرین نشد. همین موضوع تأثیر منفی زیادی روی کار او داشت. البته معتقدم داوری‌ها می‌توانست خیلی بهتر از آنچه شاهد بودیم، باشد.

قهرمان سابق آسیا و جهان در مورد حواشی ایجاد شده در رقابتهای انتخابی هم گفت: معتقدم تیم‌های بزرگی که در سطح اول دنیا مبارزه می‌کنند و مدعی کسب عناوین برتر دنیا هستند، گاهی دچار چنین حواشی می‌شوند. مدیریت چنین تیم‌های سخت است. البته که شهرام هروی و تیم کاری اش به این موضوع واقف هستند و مسائل را مدیریت خواهند کرد.

کتیرایی در مورد تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان گفت: رقابتهای قهرمانی جهان همیشه در بالاترین سطح فنی و با حضور بهترین‌های دنیا برگزار می‌شود و هیچ حریفی را نمی‌توان دست کم گرفت و برای کسب مدال همه مبارزات را باید به دید یک فینال نگاه کرده و برای کسب پیروزی تلاش کرد. تیم ملی کشورمان نیز همان طور که عرض کردم با تلفیقی از جوانی و تجربه یکی از بهترین‌های دنیاست که به عنوان تیمی که سه طلای تیمی جهان دارد، وارد مسابقات می‌شود. همه تیم‌های دنیا نگاه ویژه به تیم ملی ایران دارند و امیدوارم نتایجی در خور نام ایران کسب شود.

سرمربی تیم ملی امید در مورد شرایط این تیم برای مسابقات قهرمانی آسیا هم گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و به امید خدا فردا دوشنبه با برگزاری مسابقات انتخابی، ترکیب اصلی تیم ملی مشخص خواهد شد و پس از آن ۴۵ روز تا شروع مسابقات فرصت داریم تا به لحاظ روحی، روانی، فنی و جسمانی تیم را به شرایط ایده ال برسانیم. در مجموع با توجه به نفراتی که در اختیار داریم، به این تیم خیلی امیدوارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا