حضور قطعی ۴۷ تیم درلیگ‌های کاراته/ سلامتی ورزشکاران اولویت است

دبیر سازمان لیگ کاراته گفت: از میان تیم‌هایی که در ثبت نام اولیه برای حضور در لیگ‌های کاراته اعلام آمادگی کرده بودند تا کنون حضور ۴۷ تیم قطعی شده است.

به گزارش کاراته نیوز کورش گنجی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود:هدفگذاری ما برای فصل جدید برگزاری رقابتهای لیگ در دو بخش بانوان و آقایان در سوپر لیگ و لیگ برتر کنترلی و سوپر لیگ سبک‌های آزاد می‌باشد که در حال انجام مقدمات آن هستیم.

وی افزود: چهاردهمین دوره سوپر لیگ کاراته بانوان و شانزدهمین دوره سوپر لیگ آقایان یادواره سردار سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی، سومین دوره لیگ برتر جام ولایت و دومین دوره سوپر لیگ سبک‌های آزاد جام خلج فارس را پیش رو داریم که به زودی مراحل انجام کار، زمان و مکان برگزاری را اعلام خواهیم کرد.

دبیر سازمان لیگ کاراته ادامه داد: برای حضور در این رقابتهادر مجموع ۱۰۳ تیم اعلام آمادگی کرده بودند که تا کنون ۴۷ تیم مراحل را تکمیل و حضورشان قطعی شده است. با وجود اتمام مهلت ثبت نام، به دلیل شرایط خاص این دوره با وجود شیوع کرونا، این فرصت را دادیم که تیم‌های متقاضی مدارک خود را کامل کرده و ارائه دهند. کلیه برنامه‌های لیگ تدوین شده و پس از مشخص شدن قطعی تعداد تیم‌ها، زمان برگزاری مراسم قرعه کشی را مشخص کرده و در خصوصنحوه برگزاری و سایر مسائل مهم از جمله تعداد تست‌های مثبت برای لغو بازی و … تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: تیم‌های شرکت کننده مطمئن باشند که سلامتی مربیان، ورزشکاران، داوران و عوامل اجرایی در اولویت است و تصمیمات در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود. در شرایط فعلی منتظر اعلام نظر فدراسیون پزشکی ورزشی هستیم تا با کسب مجوز (Rapid Test) بتوانیم کارها را به خوبی به سرانجام برسانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا