برنامه زمان بندی هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان

برنامه زمان‌بندی برگزاری هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان جام مدافعان سلامت اعلام شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کاراته، زمان ارسال ارنج و همچنین بارگزاری فیلم های هفته اول دور برگشت از اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان از سوی سازمان لیگ و مسابقات اعلام شد.

بر اساس برنامه اعلامی در این هفته تنها مسابقات دور اول برگشت در رده های (خردسالان سفید زرد نارنجی)، (نونهالان سفید زرد نارنجی)، (نوجوانان سبز آبی‌ بنفش)، (جوانان قهوه ای و مشکی) و (خردسالان قهوه ای و مشکی) برگزار می شود.

بر همین اساس تیمهای شرکت کننده می بایست نسبت به دریافت برگه ارنج اقدام نمایند و پس از تکمیل روز یک شنبه ۲۱دی ماه به شماره ۰۹۱۰۱۶۲۴۶۳۰ از طریق پیام رسان واتساپ ارسال نمایند و تایید را دریافت نمایند.

مربیان از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۲دی ماه تا ساعت ۱۸ عصر روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه می توانند جهت بارگزاری فیلمهای کاتا به سامانه ذیل مراجعه نمایند.

http://login.sporteventstech.ir

دقت در بارگزاری ویدئوها با توجه به ارنج تیم الزامی می باشد و هرگونه تناقض در ارنج و ویدئو ارسالی باعث حذف بازیکن از آن دور خواهد شد.

قضاوت هفته اول دور برگشت مسابقات روز جمعه ۲۶ دی ماه انجام خواهد شد.

در این هفته، هر تیم یک بازی انجام خواهد داد.

شرکت کنندگان می بایست قبل از شروع کاتا نام و نام خانوادگی خود رو اعلام کنند و پس از آن مرحله مسابقه (هفته اول دور برگشت) را اعلام نمایند.

خاطر نشان می سازد سایر موارد اعلامی در بخشنامه مسابقات و همچنین موارد مطرح شده در جلسه وبینار به قوت خود باقی است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا