تمجید توماس باخ از برگزاری پنجاهمین سالگرد تاسیس فدراسیون جهانی کاراته

توماس باخ ، رئیس کمیته بین المللی المپیک از اقدام اخیر فدراسیون جهانی کاراته در پنجاهمین سالگرد تاسیس این نهاد بین المللی تمجید کرد .

به گزارش کاراته نیوز و ، به نقل از اینساید دگیمز ؛ توماس باخ برگزاری جشن سالگرد پنجاهمین سال تاسیس WKF را با حضور این رشته در بازی های المپیک بسیار با معنا و مفهوم قلمداد کرد .

توماس باخ طی پیامی به فدراسیون جهانی کاراته اظهار داشت : بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در سال آینده حتی فرصتی مهمتر برای برجسته سازی ۵۰ سالگی شما و تجلیل از قدرت این ورزش در خانه کاراته در نیپون بودوکان تاریخی خواهد بود .

می خواهم از طرف جنبش المپیک با رسیدن به این مرحله مهم صمیمانه تبریک بگویم . ۹ او در ادامه سخنانش با تاکید بر نقش ورزش در مبارزه با کرونا ادامه داد : شما می توانید با افتخار به یک دوره رشد فوق العاده و پیشرفت کاراته در جهان نگاه کنید . همکارینزدیک IOC با WKF از رشد و تقویت برخوردار است .

همانطور که با وضعیت بی سابقه ای که اکنون جهان با بحران جهانی ویروس کرونا روبرو است ، مشاهده کردیم ، ما همیشه با هم قوی تر هستیم .

کمیته بین المللی المپیک از داشتن شرکای قابل اعتماد مانند WKF در کنار ما برخوردار است زیرا ما نقش ورزش را به عنوان یک عامل اساسی در مبارزه با همه گیری و به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از راه حل بهبود بحران تقویت می کنیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا