دیدار رئیس فدراسیون کاراته با مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران

رئیس فدراسیون کاراته با مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران دیدار کرد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته در جلسه‌ای با امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران و افسانه بیابانی، حیدر سلیمانی، بهنام ابولقاسمپور، فرزاد رادبوی، حمید نعمتیان و مهدی ناصحی از معاونین و مدیران سازمان شهرداری در محل دفتر آسیایی و روابط بین‌الملل سازمان ورزش شهرداری تهران دیدار کرد.

سیدحسن طباطبایی در این دیدار با بیان اینکه، کاراته بعد از فوتبال به لحاظ جمعیت آماری بیشترین تعداد ورزشکار را دارد، گفت: تنها رشته ورزشی هستیم که بانوان پا به پای آقایان جمعیت ساماندهی شده دارند و مثال عینی هم کسب سهمیه دو ورزشکار خانم و دو ورزشکار آقا در المپیک توکیوست.

وی با اشاره به اینکه نزدیک به ۲۰ کشور مهم و بزرگ جهان سرمربی ایرانی در ورزش کاراته دارند، افزود: امروز یکی از قدرت‌های بزرگ دنیا هستیم و بسیاری از کشورهای دنیا به دنبال این هستند که با نفرات پشت خط تیم ملی ما اردوی تمرینی مشترک بگذارند.

در ادامه امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران که در رشته کاراته هم فعالیت داشته است، گفت: طبق آمارها در تهران حدود ۲۵۰ هزار نفر کاراته‌کا فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه کاراته ورزش بسیار کم‌هزینه‌ای است، اظهار کرد: به همین منظور خانواده‌ها می‌توانند نسبت به آموزش فرزندان‌شان با کمترین هزینه در شهرداری تهران اقدام کنند.

در ادامه جلسه مقرر شد جهت توسعه بیشتر این رشته و گسترش زیرساختی از جمله راه‌اندازی خانه کاراته، جهت کمپ تمرینی مشترک کاراته‌کاهای ایرانی و کشورهای متقاضی خارجی، توسط حمید نعمتیان که از قهرمانان اسبق این رشته و رابط فدراسیون کاراته و سازمان ورزش شهرداری تهران است، مورد بررسی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا