برای حضور در سوپر لیگ؛ توافق دانشگاه آزاد با المپیکی‌های کاراته

با موافقت تربیت بدنی دانشگاه آزاد، تیم کاراته این باشگاه در فصل جدید رقابتهای سوپر لیگ باشگاههای کشور شرکت می کند.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار مهر، با وجود آنکه فدراسیون کاراته تاکنون برنامه‌ای برای برگزاری فصل جدید رقابتهای سوپر لیگ اعلام نکرده، اما دانشگاه آزاد برنامه‌های خود را برای حضور در این رقابتها آغاز کرد و در اولین گام به بهمن عسگری، سجاد گنج زاده و ذبیح الله پورشیب کاراته کاهای المپیکی به توافق رسید.

احمد صافی سرمربی این تیم در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: با حمایت‌های خوب دکتر لشگری که فردی متخصص و آگاه در ورزش کشور و خصوصاً ورزش دانشگاهی و به خصوص رشته کاراته هست، مجوزهای لازم برای حضور در لیگ ۹۹ را کسب کردیم.

وی افزود: علاوه بر این سه ملی پوش بر جسته جهان، تیم کاتای سال قبل نیز حضورشان در دانشگاه قطعی شد. مهدی خدابخشی از دیگر ملی پوشان با آتیه نیز در تیم ما مبارزه خواهد کرد. ضمن اینکه به احتمال فراوان مهدی سلطانی سرگروه سابق تیم ملی در کادر فنی ایفای نقش می‌کنند.

صافی در مورد تیم کاتا هم اظهار داشت: ما موفق شدیم همان ترکیب سال قبل را در بخش کاتا حفظ کنیم. بر همین اساس هم ابوالفضل شهر جردی، علی زند و میلاد فرازمهر همچنان کاتاروهای ما خواهند بود و امیدوارم بتوانیم امتیازات این بخش را که خیلی مهم است در مسابقات رودروی با رقبا بدست آوریم.

سرمربی دانشگاه آزاد در پایان گفت: این تیم در رقابتهای لیگ موفق به کسب شش عنوان قهرمانی شده و در همه موارد هم افتخار کسب این عناوین با ارزش را داشته‌ام و با توجه به اینکه زمزمه حضور تیم‌های سرخابی در لیگ شنیده می‌شود، لازم بود که از هم اکنون تیم قدرتمندی را برای کسب هفتمین عنوان آماده کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا