جایگزینی که فرار را بر قرار ترجیح داد

و اما داستان چیست؟ منظور از جایگزین، کیست؟ چرا فرار کرد؟

به گزارش کاراته نیوز، درست یک هفته پس از به عضویت درآمدن آقای شعبانی، عضو جدید هیات رییسه در مجموعه هیات کاراته استان مازندران، به گفته روابط عمومی هیات کاراته استان مازندران، ایشان به دلایلی چون عدم سکونت در استان مازندران از سمت خود استعفا داد.

سوال: اگر رییس هیات کاراته استان مازندران، پیش از انتخاب آقای شعبانی نسبت به شرایط ایشان شناخت کافی نداشت پس بر چه معیاری ایشان را انتخاب کرد؟ آیا خود آقای شعبانی پیش از قبول این مسئولیت نمی دانست برای فعالیت در هیات استان و حضور در جلسات آن باید ساکن این استان باشد؟ البته که این دلایل قانع کننده نیست.

بر اساس اخبار بدست آمده از منابع ما، آقای شعبانی یکی از بازاریان شناخته شده شهر خود واقع در شرق استان مازندران می باشند که در رفت و آمد به دفتر هیات هیچگونه مشکلی ندارند پس با این تفاسیر سوال اینجاست:

 چرا پس از یک هفته ایشان از سمت خود کناره گیری کرد؟

به نظر باید پاسخ این سوال را در متن استعفای آقای اسماعیل کاظمی، نائب رییس هیات که در هفته گذشته استعفا داد، جستجو کرد. کاظمی در متن استعفا نامه ی خود با کدهایی واضح به مشکلات هیات کاراته استان مازندران تحت مدیریت حسن رجبی، رییس فعلی هیات کاراته مازندران اشاره کرد. به نظر می رسد آقای شعبانی که هفته گذشته از سوی آقای رجبی به عنوان عضو جدید هیات رییسه معرفی شده بود، در یک هفته ی گذشته متوجه مشکلات عدیده مدیریتی و مالی هیات کاراته استان مازندران تحت ریاست حسن رجبی شده است و بر همین اساس تصمیم به استعفا گرفته است یا به زبانی دیگر فرار را بر قرار ترجیح داده تا در آینده به دلیل دانستن مشکلات و سکوت بر آن مورد قضاوت و بازخواست قرار نگیرد.

به نظر مشکلات این هیات، با مدیریت حسن رجبی جدی به نظر می رسد و آقای سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته باید هر چه سریعتر به این قضیه ورود کند، چراکه مسئولیت مستقیم عملکرد هیات ها بر عهده ایشان می باشد.

البته منابع ما از شکایت ها و برگزاری دادگاه های متعدد میان اهالی کاراته این استان که در سال های گذشته مسئولیت های مختلفی را در هیات کاراته داشته اند، سخن گفته اند که مطمئنا پس از دریافت مدارک و مستندات کافی در این زمینه نیز دست به قلم خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. کجای مملکت کارشون رو درست انجام میدن که هیئت کاراته ی یه استان درست کار کنه .خود فدراسیون کلی مسائل کور داره و عدم مدیریت درش موج میزنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا