برگزاری نخستین جلسه وبینار شورای فنی کاتا/ بحث و گفت و گو درباره فرایند انتخابی تیم ملی

فرایند انتخابی تیم ملی کاتا، موضوع نخستین جلسه وبیناری شورای فنی و راهبردی کاتا بود.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، نخستین جلسه وبینار شورای فنی و راهبردی کاتای کشور برگزار شد و اعضا به مدت 2 ساعت با دستور جلسه ” فرایند انتخابی تیم ملی کاتا” به بحث و گفت و گو پرداختند.

در این جلسه هر یک از اعضا نظرات فنی خود را ارائه و مقرر گردید که موضوع فوق در جلسه بعدی شورای فنی و راهبردی کاتا که قرار است بازهم به صورت وبینار برگزار شود، دوباره به بحث گذاشته شود تا در نهایت چگونگی فرایند انتخابی تیم ملی کاتا مشخص شود.

در حاشیه این جلسه رئیس کمیته فنی و شورای راهبردی کاتای کشور اظهار داشت: باید با استفاده از نظرات تمام کارشناسان، یک کار اصولی درباره انتخابی های کاتا صورت گیرد تا تمام ورزشکاران از ابتدای مسیر بدانند برای رسیدن به پیراهن تیم ملی باید از چه مسیر یا فیلترهایی عبور کنند.

محمدعلی مردانی افزود: ما قصد داریم مسیر مورد نظر را با استفاده از نظرات اهل فن و دلسوزان کاتا مشخص کنیم تا در نهایت هر ورزشکاری که شایسته حضور در تیم ملی است، به آن برسد. برای طراحی این مسیر نیز باید تمام جوانب را در نظر گیریم و در نهایت تصمیمی اتخاذ شود که به صلاح کاتای کشور باشد.

مردانی خاطرنشان کرد: تا زمانی که شرایط بدین گونه باشد، قصد داریم جلسات خود را به صورت وبینار برگزار کنیم، هر زمانی که شرایط برگزاری جلسات حضوری مهیا شود، این جلسات را نیز برگزار خواهیم کرد. همانطور که پیش از این نیز گفته ایم، درب شورای فنی و راهبردی کاتا به روی تمام کارشناسان و دلسوزان این بخش باز است. انتظار داریم همه کمک کنیم تا قدمی رو به جلو برای کاتای کشور برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن