طباطبایی: در را نبندید، باید افراد صاحب فکر، بازهم جذب شورا شوند

رییس فدراسیون کاراته گفت: سیاست و برنامه ریزی فدراسیون استفاده از تجربه بزرگان و انگیزه جوانان است. باید با تلفیق این دو عنصر شرایط ایده ال را برای کاتا کشور فراهم نمود.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، نخستین جلسه شورای فنی و راهبردی کاتا امروز با حضور سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون، وحید مومنی سرپرست دبیری و اعضای شورا در محل فدراسیون برگزار شد. در این جلسه احکام اعضا از سوی رییس فدراسیون صادر و به سیدجمال الدین نکوفر، سعید نیکو خصلت ، سید جواد شاهچراغی ، نجفعلی مقدم ، رضا صافی ، علیرضا رضازاده ، محسن اشرفی ، مسعود زارع ، مصطفی پورجلالی ، معصومه تمیمی و فرناز رواخواه ابلاغ شد. همچنین قاسم شهرجردی و فاطمه بغلانی به عنوان اعضای شورای فنی و راهبردی کاتا انتخاب شده اند که در جلسه امروز حضور نداشتند.

پیش از این نیز محمدعلی مردانی و احد شاهین به عنوان رییس و دبیر شورای فنی و راهبردی کاتا انتخاب شده بودند.

سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته در جلسه شورای فنی و راهبردی کاتا اظهار داشت: خوشحال هستیم که جمعی از بزرگان کاتا را در قالب شورای فنی و راهبردی کاتا دور یکدیگر جمع کردیم. سیاست و برنامه ریزی فدراسیون استفاده از تجربه بزرگان و انگیزه جوانان است. باید با تلفیق این دو عنصر شرایط ایده ال را برای کاتا کشور فراهم نمود.

وی افزود: جامعه کاتا امروز دلخوری های خاص خود را دارد، آنها معتقدند درتمام این سالها کاتا به اندازه کومیته مورد توجه قرار نگرفته اند. باید با برنامه ریزی و حمایت شرایطی را فراهم اوریم که این دلخوری برطرف شود. این برنامه نیز نیاز است که واقعی و منطبق بر شرایط باشد تا بتوان درست اجرا نمود.

رییس فدراسیون کاراته ادامه داد: نیروی انسانی مهمترین عامل توسعه در هر زمینه است، خوشبختانه این نیروی انسانی در کاتا وجود دارد. باید از این ظرفیت در راه پیشرفت کار استفاده نمود.

طباطبایی خاطرنشان کرد: درب شورای فنی را نبندید، اجازه دهید افرادی که صاحب فکر هستند و می توانند کمک کنند، فدراسیون را خانه خود بدانند و بیایند. ما هر چقدر از نظرات کارشناسان استفاده کنیم، می توانیم بهترین تصمیمات را اتخاذ کنیم. شرایطی را فراهم آورید که در هر جلسه صاحب نظران در شورا حضور یابند و نظرات کارشناسی خود را ارایه دهند.

درابتدای این جلسه نیز محمدعلی مردانی رییس شورای فنی و راهبردی کاتا اظهار داشت: علی رغم پتانسیل فراوان در کاتای کشور، نتیجه گیری در این بخش مقطعی بوده است ،نگاهی به گذشته نشان می دهد که معمولا در هر دوره ای یک استان سکان دار کاتای ایران بوده، باید شرایطی را بوجود اوریم که کاتا از این حالت خارج و موفقیت هایش تبدیل به روند شود.

وی افزود: فدراسیون به دنبال حمایت از کاتاست، من از دوستان خواهش می کنم از فرصت بدست امده استفاده کنند تا ان شاالله بتوانیم سرمنشا خدمات باشیم.

مردانی در پایان عنوان نمود: در این مدت به خوبی حس کردم که نگاه طباطبایی به کومیته و کاتا یکسان است، در حال حاضر شرایط خوبی بوجود امده، نیاز است با برنامه جلو برویم و با شناسایی نقاط ضعف و قوت به دنبال ایجاد ساختار و چارچوب مناسب برای کاتای کشور باشیم.

لازم به یاداوری است که در این جلسه هر یک از اعضا نظرات خود را مطرح نمودند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن