كدخبر: 24790 بدون دیدگاه

برگزاری مراسم اختتامیه لیگ در دستور کار فدراسیون کاراته

تاریخ انتشار : 29 ژوئن 2020 در ساعت: 10:14
برگزاری مراسم اختتامیه لیگ در دستور کار فدراسیون کاراته

فدراسیون کاراته در نظر دارد تا زمانی را برای مراسم اهدای مدال و جام قهرمانی در نظر بگیرد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از  خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان, فدراسیون کاراته چند روز قبل به منظور حفظ پروتکل‌های بهداشتی و برای جلوگیری از جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا، […]

فدراسیون کاراته در نظر دارد تا زمانی را برای مراسم اهدای مدال و جام قهرمانی در نظر بگیرد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از  خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان, فدراسیون کاراته چند روز قبل به منظور حفظ پروتکل‌های بهداشتی و برای جلوگیری از جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا، با توافق تیم‌های مدعی، پرونده مسابقات لیگ برتر و سوپر مردان و زنان را با معرفی سکونشینان بست.

فدراسیون کاراته در نظر دارد طی برگزاری جلسه‌ای با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی زمانی را برای برگزاری مراسم اختتامیه لیگ و سوپر لیگ مشخص کند تا طی هفته‌های آینده مراسم اهدای مدال و کاپ به سکونشینان برگزار شود.

با اعلام فدراسیون کاراته، در بخش سوپر لیگ کنترلی تیم دانشگاه آزاد در رتبه اول، پاس ناجا در سکوی دوم و رعد پدافند هوایی ارتش و آوای رزم در جایگاه سوم در بخش آقایان قرار گرفتند. در بخش سوپر لیگ کنترلی بانوان هم تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری سمنان پیام ارتباطات و آرتانا در رده‌های اول تا سوم (مشترک) قرار گرفتند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها