كدخبر: 24781 بدون دیدگاه

صافی: پاس باید به خاطر پایان مسابقات و نایب قهرمانی جشن بگیرد/ دوستان ناکام در نفت حالا به دنبال آلوده کردن پاس هستند

تاریخ انتشار : 28 ژوئن 2020 در ساعت: 14:52
صافی: پاس باید به خاطر پایان مسابقات و نایب قهرمانی جشن بگیرد/ دوستان ناکام در نفت حالا به دنبال آلوده کردن پاس هستند

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد گفت: پاسی‌ها باید به خاطر تصمیم مسئولان سازمان لیگ در اعلام پایان مسابقات جشن بگیرند. به گزارش کاراته نیوز احمد صافی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص پایان مسابقات لیگ‌های کاراته کشور و اعتراض برخی تیم‌ها به معرفی دانشگاه آزاد به عنوان قهرمان سوپر لیگ اظهار داشت: […]

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد گفت: پاسی‌ها باید به خاطر تصمیم مسئولان سازمان لیگ در اعلام پایان مسابقات جشن بگیرند.

به گزارش کاراته نیوز احمد صافی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص پایان مسابقات لیگ‌های کاراته کشور و اعتراض برخی تیم‌ها به معرفی دانشگاه آزاد به عنوان قهرمان سوپر لیگ اظهار داشت: به اعتقاد من تیم کاراته دانشگاه آزاد از لحاظ عرض، طول، قد، قدمت، سایز و قدرت به تمام تیم‌های سوپر لیگ کاراته چربش داشت و قهرمانی حق این تیم بود. تیم ما ترکیبی از بهترین‌ها در کاتا و کومیته بود و به گونه‌ای بسته شده بود که فرصتی برای اشتباه کردن نداشته باشد.

وی در خصوص اعتراض تیم پاس به سازمان لیگ عنوان کرد: خیلی خوشحال می‌شدم مسابقات پیگیری می‌شد تا در دیدار فینال با تیم آوای رزم مبارزه کنیم، نه پاس. پاسی‌ها باید به خاطر تصمیم مسئولان سازمان لیگ در اعلام پایان مسابقات جشن بگیرند، چرا که تیم آوای رزم در دور برگشت تیم دیگری شده بود و پاس باید خیلی خوش‌شانس بود تا برای حضور در دیدار نهایی از سد دیوار آوای رزم عبور کند.

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد تاکید کرد: تیم دانشگاه آزاد از تیم‌های باسابقه و با ریشه کاراته ایران است. آقایان ادعا کردند که گناه تیم پاس قهرمانی سال قبل بوده است. به نظرم دوستان بروند و گناهان خود را بشورند. سرپرست پاس عنوان کرده است که با تصمیم سازمان لیگ در معرفی دانشگاه آزاد به عنوان قهرمان مسابقات سوپر لیگ، خستگی به تن این تیم مانده است. در حالی که باید بروند و خدا را شکر کنند که با کسب عنوان نایب قهرمانی خستگی به تن‌شان مانده است و مجبور نیستند به خاطر شکست احتمالی مقابل تیم آوای رزم و حسرت عنوان نایب قهرمانی پاسخگوی مسئولان عالی رتبه تیم پاس باشند.

صافی در خصوص اتهام جانبداری سازمان لیگ کاراته از تیم دانشگاه آزاد گفت: مطرح کردن این موضوع از سوی تیم پاس توهین به سازمانی لیگی است که مسئول آن یکی از متعصب‌ترین پاسی‌های است که به این تیم عرق دارد، اما مهمتر از آن به قوانین احترام می‌گذارد. به حضور پایدار به عنوان رئیس سازمان لیگ فدراسیون کاراته احترام می‌گذارم و اعتقاد دارم او شخصیتی دارد که واقعیت‌ها را درک می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: پایدار تمام تلاش خود را برای برقراری عدالت انجام داد و حتی پیشنهاد دو تیم قهرمان را نیز مطرح کرد. ما نیز در حالی که صاحب رای بودیم دخالتی نکردیم و احساس کردیم باید واقعیت‌ها در نظر گرفته شود. آقایانی که در نگهداری تیم پرسابقه نفت ناکام بودند و حالا به دنبال این هستند که با سخن پراکنی و جوسازی تیم پاس را نیز آلوده به مشکلات کنند. پاس تیم باشخصیت و با کلاسی است، اما در سال جاری به دلیل نداشتن طراح و مهره موثر خود در مدیریت شرایط متفاوتی داشت.

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد با انتقاد دوباره از سرپرست تیم پاس عنوان کرد: سرپرست محترمی که اسم آن را نمی‌دانم و تازه وارد لیگ کاراته شده است در حالی از ماندن خستگی در تن این تیم صحبت و از پیروزی قاطعانه این تیم در سال گذشته حرف می‌زند که ما اصلا مسابقات خود را به خاطر اتفاقات رخ داده ادامه ندادیم. دوباره تاکید می‌کنم که پاس خوش‌شانس بود که به دیوار مستحکم تیم آوای رزم با حضور ستارگانی همچون مهدی خدابخشی، علی مسکینی، لی جو هان و مین سون برخورد نکرد، چرا که این تیم می‌توانست یقه هر تیمی را در لیگ بگیرد.

صافی با اشاره به حرمت شکنی برخی از مربیان گفت: برخی دوستان حرمت موقعیت خود و تیم پاس که در آن مشغول به فعالیت هستند را نگه نداشتند. پاس تیم ارزشمندی است که همیشه به وجود آن در کاراته افتخار کردیم. به اعتقاد من افسران عالی رتبه نیروی انتظامی بهتر از دوستانی که در گذشته حتی به تیم خود عرق نداشتند، می‌توانند پاس را مدیریت کنند. عدم حضور تیم وین تک در مسابقات به پاس این اجازه را داد تا یک بار دیگر فرصت حضور در جمع چهار تیم را کسب کند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها