كدخبر: 24771 بدون دیدگاه

مردانی: در شورای فنی کاتا به روی تمام دلسوزان و زحمتکشان باز است

تاریخ انتشار : 28 ژوئن 2020 در ساعت: 14:33
مردانی: در شورای فنی کاتا به روی تمام دلسوزان و زحمتکشان باز است

رییس شورای فنی و راهبردی کاتای کشور گفت: تاکید رییس فدراسیون و استراتژی ما استفاده از خردجمعی و بهره گیری از نظرات تمام بزرگان کاراته است. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، محمد علی مردانی در خصوص تشکیل شورای فنی و راهبردی کاتای کشور اظهار داشت: ابتدا لازم می دانم از […]

رییس شورای فنی و راهبردی کاتای کشور گفت: تاکید رییس فدراسیون و استراتژی ما استفاده از خردجمعی و بهره گیری از نظرات تمام بزرگان کاراته است.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، محمد علی مردانی در خصوص تشکیل شورای فنی و راهبردی کاتای کشور اظهار داشت: ابتدا لازم می دانم از فدراسیون کاراته بابت تشکیل این شورا تشکر کنم. جای این شورا مدت ها در کاراته ایران خالی بود. این تصمیم نشان از اهمیت کاتا نزد مسوولان فدراسیون دارد. جا دارد از طباطبایی بابت اعتماد به بنده تشکر و قدردانی کنم، امیدوارم بتوانم پاسخگوی اعتماد رییس فدراسیون باشم.کاتا در ایران علاقه مندان بی شماری دارد. گواه این ادعا نیز شرکت بیش از ۱۵۰۰ ورزشکار در مسابقات مجازی بود. اینها نشانه جایگاه ویژه کاتا و ظرفیت فراوان این بخش از کاراته ایران است.

رییس شورای فنی و راهبردی کاتا افزود: نکته مهم درباره کاتا این است که علی رغم تمام این ظرفیت ها، در سالیان اخیر نتوانسته همپای کومیته افتخار آفرینی کند، در حالی که در گذشته نه چندان دور و زمانی که قضاوت ها به صورت نمره ای بود، در مسابقات جهانی و آسیایی، کاتاروهای ایران می‌توانستند به فینال راه پیدا کنند. به عنوان نمونه فرید حقیقی یکی از بهترین های کاتا بود که در بخش انفرادی مسابقات جهانی تا پای مدال پیش رفت. در مسابقات جهانی ۲۰۱۸ هم تیم کاتای ایران عنوان سوم را بدست آورد.

وی ادامه داد: در مقطعی تیم کاتای تبریز با مربیگری نیکوخصلت توانست ژاپن را پشت سر بگذارد و قهرمان آسیا شود‌. حتی چند سال قبل نیز داود شاهچراغی مدال طلای دانشجویان جهان را بدست آورد و یا تیم کاتای کرمان و اصفهان به دفعات روی سکوی آسیایی ایستاد.

وی در مورد کاتای بانوان نیز تصریح کرد: در بخش بانوان نیز افتخارات کاتا کم نبوده، ما در کاتای تیمی جهان موفق به کسب مدال برنز شده ایم. همچنین خانم مهسا افسانه و تیم کاتای اصفهان و خیلی تیم ها و افراد دیگر افتخارات بزرگی برای ایران کسب کرده اند. همه اینها نشان دهنده ظرفیت عظیم کاتا در ایران است و وظیفه ما را برای برنامه ریزی مدون در این بخش سنگین‌تر می‌کند.

مردانی با اشاره به اینکه کاتای ایران مرهون زحمات بسیاری از اساتید است، عنوان کرد: متاسفانه برخی از آنها همچون استاد اکرامی دیگر در بین ما نیستند. با این حال ما دست نیاز به سوی تمام اساتید دراز می کنیم، امیدواریم در این راه دشوار همراه ما باشند، ما را کمک کند، با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود کاری کنند که ان شاالله شرایط کاتا از وضع موجود بهتر شود. تاکید رییس فدراسیون و استراتژی ما استفاده از خردجمعی و بهره گیری از نظرات تمام بزرگان کاراته است. درب شورای فنی و راهبردی کاتا به روی تمام دلسوزان و زحمتکشان باز است، امیدوارم همه در این کار تیمی مشارکت داشته باشند تا در نهایت بهره آن نصیب کاراته ایران شود.

وی که با روابط عمومی فدراسیون کاراته گفت و گو داشت، خاطرنشان کرد: طی روزهای آینده برنامه در نظر گرفته شده برای شورای فنی و راهبردی کاتا به همراه اسامی سایر اعضا را خدمت طباطبایی ارایه می کنیم تا کار و برنامه ریزی مدون برای کاتا رسما آغاز شود.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها