طباطبایی: شاخص‌هایی برای معرفی تیم‌های برتر داشتیم/ لیگ‌های کاراته تحت تاثیر کرونا بود

  • رییس فدراسیون کاراته گفت: باید قبول کنیم امسال لیگ‌های کاراته تحت تاثیر کرونا بود.

به گزارش کاراته نیوز سیدحسن طباطبایی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص تعیین تیم‌های برتر لیگ‌های کاراته اظهار داشت: هیئت رییسه سازمان لیگ فدراسیون کاراته یکسری شاخص‌ها برای تعیین تیم‌های برتر در نظر گرفت که بر اساس آن تیم‌ها و نفرات برتر لیگ‌های کاراته مشخص شدند. برای اعلام نتایج، امتیازهایی که تا آخرین رقابت کسب شده بود و تعداد بازیها و خیلی از مسائل در نظر گرفته شد.

وی افزود: پیش از جلسه امروز هیئت رئیسه سازمان لیگ، نقطه نظرات تمام باشگاه‌ها گرفته شد و در نهایت تصمیم بر این شد تا مسابقات ادامه پیدا نکند چون سلامت ورزشکاران مهمترین اصل برای ما است.

رییس فدراسیون کاراته ادامه داد: شاید اگر مسابقات ادامه داشت جایگاه تیم‌ها تغییر می‌کرد چون کاراته وررش لحظه‌ها است اما اولویت با حفظ سلامت کادرفنی ، ورزشکاران و تمام عوامل است و در مجموع باید بپذیریم لیگ‌های کاراته امسال تحت تاثیر کرونا بود.

طباطبایی در واکنش به این که آیا شرایط برگزاری ادامه مسابقات فراهم نبود، خاطرنشان کرد: برآوردی که ما داشتیم این بود که امکان برگزاری مسابقات فعلا وجود نداشت و امیدوارم این ویروس منحوس هرچه زودتر ریشه کن شود تا بتوانیم فصل آینده لیگ‌های کاراته را با بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن