كدخبر: 24575 بدون دیدگاه

اعلام نتایج ارزیابی نهایی عملکرد هیات های کاراته در سال 1398

تاریخ انتشار : 27 می 2020 در ساعت: 18:15
اعلام نتایج ارزیابی نهایی عملکرد هیات های کاراته در سال 1398

نتایج ارزیابی نهایی عملکرد هیات های کاراته در سال 1398، مشخص گردید. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته؛ اولین جلسه کمیته امور استان ها در سال 1399 امروز با حضور سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون و اعضای این کمیته در محل فدراسیون کاراته برگزار شد. در این جلسه اعلام […]

نتایج ارزیابی نهایی عملکرد هیات های کاراته در سال 1398، مشخص گردید.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته؛ اولین جلسه کمیته امور استان ها در سال 1399 امروز با حضور سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون و اعضای این کمیته در محل فدراسیون کاراته برگزار شد.

در این جلسه اعلام گردید که برای نخستین بار، پس از مدت ها ارزیابی دقیقی از عملکرد استان ها انجام پذیرفته که بر اساس آن هیات ها به سه دسته برتر، خوب و متوسط تقسیم شدند. همچنین برای سال 1399 مقرر گردیده که ارزیابی در دو بازه زمانی 6 ماهه صورت پذیرد.

همچنین بر اساس اعلام کمیته امور استان های فدراسیون کاراته، در ارزیابی صورت گرفته مشخصص گردید که هیات های استانی نسبت به سال گذشته پیشرفت داشته اند که این موضوع نشان دهنده پویایی ورزش کاراته در استان های مختلف کشورمان است.

در پایان این جلسه اعضای کمیته امور استان های فدراسیون کاراته از روسای هیات ها و اعضای هیات رئیسه آنها به واسطه همکاری و هماهنگی با فدراسیون و این کمیته برای ارزیابی عملکردشان، تقدیر و تشکر کرد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها