برترین های مسابقات مجازی دشت آزادگان معرفی شدند

سرپرست هیات کاراته خوزستان گفت: مسابقات کاراته شهرستان دشت‌آزادگان به منظور پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار و در پایان چهره‌های برتر شناخته شدند.

به گزارش کاراته نیوز نگار افشین شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت های مجازی کاراته دشت آزادگان در بخش کاتا با حضور ۱۰۰ شرکت کننده از روز دهم اردیبهشت ماه به مدت چهار روز بین آقایان و بانوان برگزار شد.

وی بیان کرد: در مسابقات رده سنی خردسالان ویژه بانوان (سبک کنترلی) سارینا چایشی و ام البنین ساری مقام های اول و دوم را کسب کردند همچنین آلا نگراوی و رضوان زبیدای مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

سرپرست هیات کاراته خوزستان افزود: در مسابقات رده سنی نونهالان (سبک کنترلی) فاطیما معتمدی مهر و آتنا چایش اول و دوم شدند همچنین فاطمه زبیدات و زینب شفیعی به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: در مسابقات رده سنی خردسالان (سبک غیر کنترلی) میساء جاوید نسب به مقام نخست دست یافت. در این بخش امتیاز مابقی شرکت کنندگان به حدنصاب لازم نرسید. در مسابقات رده سنی نونهالان (سبک غیرکنترلی) رقیه سیاحی به مقام نخست دست یافت همچنین آمنه حلفی و فردوس ابوذر مقام نخست مسابقات رده سنی نوجوانان و امید سبک های غیر کنترلی را به خود اختصاص دادند. در این سه رده سنی امتیاز مابقی نفرات به حد نصاب نرسید.

افشین گفت: در مسابقات رده سنی نوجوانان ویژه آقایان (سبک های غیرکنترلی) احمد جلالی و مهدی سعیداوی اول و دوم شدند همچنین جلال حلفی و رامین زبیدی مقام سوم مشترک را کسب کردند در مسابقات رده سنی امید فواد و عماد زهرونی مقام اول و دوم را به خود اختصاص دادند. امتیاز مابقی نفرات به حدنصاب نرسید

سرپرست هیات کاراته خوزستان در پایان گفت: احکام و مدال‌ مقام آوران از طریق پست برای آنها ارسال خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا