پایدار:برگزاری مسابقات مجازی جز برنامه های همیشگی مان می شود

رییس سازمان لیگ کاراته گفت: برگزاری مسابقات کاتای مجازی کشوری عدالت را بین همه علاقه مندان به این رشته برقرار کرد.

به گزارش کاراته نیوز ابوالقاسم پایدار در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهارداشت: از مجموع 1550 نفری که برای شرکت در مسابقات کاتای مجازی (غیرحضوری) اعلام آمادگی کرده بودند، 610 نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند. پیش بینی می شود در این مرحله، شاهد رقابت حساس تری بین کاراته ها باشیم. شرکت کنندگان طی امروز و فردا باید فیلم های مسابقات خود را در سامانه مشخص شده بارگذاری کنند.

رییس سازمان لیگ کاراته افزود: در مجموع در این مرحله 60 داور فیلم های به دست آمده را بررسی می کنند تا نتایج را قضاوت کنند. خوشبختانه باید بگویم که استقبال از رقابت های مجازی خیلی گسترده بوده است. برگزاری این مسابقات در روزهای تلخ کرونایی فرصتی خوب را پیش روی ما قرار داد تا بتوانیم عدالت را بین همه علاقه مندان به کاراته برقرار کنیم. طوری که این مسابقات با حضو قهرمانان رنکینگ دار کشور و جوانانی که در روستاهای دور افتاده بودند، توانستند بدون هیچ محدودیتی با هم رقابت کنند. ما قصد داریم در آینده این مسابقات را ادامه دهیم و برای همیشه در دستور کارمان قرار دهیم.

وی در ادامه در خصوص برگزاری رقابت های باشگاهی معوقه توضیح داد:با توجه به تعطیلی سالن های ورزشی، تمامی رقابت های کاراته در همه سطوح نیز به تعویق افتاد. ما نیز منتظر دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم. به محض این که مجوز فعالیت به سالن ها داده شود، این رقابت ها را از سر می گیریم تا پرونده مسابقات سال 98 را ببندیم. هفته پایانی مسابقات سوپر لیگ مردان و زنان، نیم فصل برگشت رقابت ها کاراته آزاد، مرحله آخر کاراته وان مردان از جمله رویدادهایی هستند که باید آنها را برگزار کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن