كدخبر: 24307 بدون دیدگاه

مسابقات کاراته چندجانبه غرب کشور در همدان آغاز شد

تاریخ انتشار : 2 فوریه 2020 در ساعت: 13:33
مسابقات کاراته چندجانبه غرب کشور در همدان آغاز شد

رییس هیات کاراته همدان روز جمعه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رقابت ها با حضور برترین های پنج استان کشور و همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و گرامیداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی آغاز شد. به گزارش کاراته نیوز محمد زنگنه افزود: در پیکارهای چندجانبه کاراته غرب کشور که به مدت […]

رییس هیات کاراته همدان روز جمعه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رقابت ها با حضور برترین های پنج استان کشور و همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و گرامیداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی آغاز شد.

به گزارش کاراته نیوز محمد زنگنه افزود: در پیکارهای چندجانبه کاراته غرب کشور که به مدت ۲ روز ادامه خواهد داشت، ۶۷۰ کاراته کا از استان های لرستان، مرکزی، کردستان، همدان و کرمانشاه در ۲ بخش آقایان و بانوان حضور دارند.

وی یادآور شد: مسابقات به صورت مشترک در سبک های کاراته آزاد و کنترلی برگزار خواهد شد که ورزشکاران در وزن های مختلف و رده های خردسالان، نونهالان، نوجوانان، امید و بزرگسال به رقابت خواهند پرداخت.

زنگنه بیان کرد: همزمان با این مسابقات مربیان، داوران و قهرمانان سبک های مختلف هیات کاراته استان همدان در مراسمی تجلیل خواهند شد.

همدان دارای ۲ هزار کاراته کا در سبک های مختلف است.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها