كدخبر: 24289 بدون دیدگاه

برخوردار رئیس هیات کاراته قم شد

تاریخ انتشار : 21 ژانویه 2020 در ساعت: 13:39
برخوردار رئیس هیات کاراته قم شد

علیرضا برخوردار به عنوان رئیس هیات کاراته استان قم انتخاب شد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، مجمع انتخاباتی هیات کاراته قم چهارشنبه هفته گذشته (25 دی ماه) به ریاست سید حسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته و حضور رسول منعم، رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان قم و سایر […]

علیرضا برخوردار به عنوان رئیس هیات کاراته استان قم انتخاب شد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، مجمع انتخاباتی هیات کاراته قم چهارشنبه هفته گذشته (25 دی ماه) به ریاست سید حسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته و حضور رسول منعم، رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان قم و سایر اعضای مجمع در محل اداره کل این استان برگزار شد.

پس از رای گیری، در دور نخست انتخابات، علیرضا برخوردار 7 رای و محمد مهدی سلطانی 5 رای کسب کردند و 3 رای نیز سفید به صندوق انداخته شد بود تا انتخابات به دور دوم کشیده شود. در دور دوم نیز آرای اخذ شده به همان ترتیب دور اول بود .

این اتفاق موجب گردید که فدراسیون و مدیرکل استان قم برای معرفی رئیس جدید از معاونت ورزش قهرمانی استعلام بگیرند تا رای نهایی درباره انتخابات اعلام شود.

پس از بررسی های صورت گرفته ازسوی شورای امور مجامع معاونت قهرمانی و دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی، امروز اعلام گردید که چون علیرضا برخوردار در دور دوم بالاترین رای را کسب کرده، ایشان به عنوان رئیس هیات کاراته استان قم معرفی می شود.

بدین ترتیب علیرضا برخوردار با کسب 7 رای به عنوان رئیس هیات کاراته قم انتخاب شد.حکم برخوردار امروز از سوی سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته اعلام شد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها