كدخبر: 24020 بدون دیدگاه

رمضانى: هدفمان ارتقاى جایگاه کاراته استان در کشور است

تاریخ انتشار : 16 دسامبر 2019 در ساعت: 11:44
رمضانى: هدفمان ارتقاى جایگاه کاراته استان در کشور است

رئیس هیأت کاراته هرمزگان از برگزارى دوره استاژ و آزمون ارتقاى داورى کاراته در استان خبر داد. به گزارش کاراته نیوز پردل رمضانى صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: استاژ و آزمون ارتقاى داورى کاراته در دو بخش آقایان و بانوان آخر همین هفته در بندرعباس برگزار مى‌شود. وى افزود: […]

رئیس هیأت کاراته هرمزگان از برگزارى دوره استاژ و آزمون ارتقاى داورى کاراته در استان خبر داد.

به گزارش کاراته نیوز پردل رمضانى صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: استاژ و آزمون ارتقاى داورى کاراته در دو بخش آقایان و بانوان آخر همین هفته در بندرعباس برگزار مى‌شود.

وى افزود: این دوره آموزشى در دو بخش کاتا و کمیته ٢٨ لغایت ٢٩ آذرماه جارى به میزبانى هیأت کاراته استان در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان برگزار مى‌شود.

رئیس هیأت کاراته استان هرمزگان تصریح کرد: استاد جواد سلیمى رئیس شوراى داوران فدراسیون کاراته و عضو شوراى داوران فدراسیون جهانى و همچنین استاد موسى جعفرى دبیر شوراى داوران فدراسیون مدرسین این دوره خواهند بود.

رمضانى در ادامه عنوان داشت: هدفمان ارتقاى جایگاه کاراته هرمزگان در کشور است چراکه این رشته پرطرفدار داراى پتانسیل‌هاى ویژه‌اى در سطح استان است.

وى اضافه کرد: به دنبال ایجاد بسترى جدید در کاراته هستیم و از همین رو بخش استعدادیابى را فعال‌تر از گذشته دنبال مى‌کنیم.

رئیس هیأت کاراته استان هرمزگان در پایان خاطرنشان ساخت: داوران هرمزگانى همیشه در سطح کشور خوش درخشیده‌اند و این موضوع را قوى‌تر از گذشته و با برنامه‌ریزى بهتر ادامه مى‌دهیم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها