كدخبر: 23962 بدون دیدگاه

سفر رئیس فدراسیون جهانی کاراته به دبی/ اسپینوز: کاراته در دبی شاهد یک اتفاق بزرگ خواهد بود

تاریخ انتشار : 4 دسامبر 2019 در ساعت: 09:25
سفر رئیس فدراسیون جهانی کاراته به دبی/ اسپینوز: کاراته در دبی شاهد یک اتفاق بزرگ خواهد بود

رئیس فدراسیون جهانی کاراته پس از سفر به دبی گفت: قطعا در برگزاری مسابقات جهانی کاراته ما یک اتفاق بزرگ را شاهد خواهیم بود.به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات جهانی بزرگسالان کاراته در حالی از 17 تا 22 نوامبر سال 2020 در کشور دبی برگزار خواهد شد که […]

رئیس فدراسیون جهانی کاراته پس از سفر به دبی گفت: قطعا در برگزاری مسابقات جهانی کاراته ما یک اتفاق بزرگ را شاهد خواهیم بود.به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات جهانی بزرگسالان کاراته در حالی از 17 تا 22 نوامبر سال 2020 در کشور دبی برگزار خواهد شد که آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته پس از سفر به دبی با ناصر الرزوقی، نایب رئیس فدراسیون جهانی و رئیس فدراسیون کاراته آسیا و رئیس فدراسیون کاراته امارات دیدار و گفت‌وگو داشت.

آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته در حاشیه این دیدار، اظهار داشت: سال آینده مسابقات جهانی کاراته به میزبانی دبی برگزار خواهد شد و این موضوع یک موفقیت بزرگی برای جامعه کاراته خواهد بود. از اینکه ناصر الرزوقی مدیر پروژه برگزاری این مسابقات است، خوشحالم. قطعا ما یک اتفاق بزرگ را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: در جریان مسابقات جهانی انتخابات فدراسیون جهانی نیز برگزار خواهد شد. ضمن اینکه ما از یک برنامه جدید برای توسعه این رشته رونمایی خواهیم کرد. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا فضای ایجاد شده برای گسترش کاراته ایجاد شود.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها