حسین روحانی سرمربی تیم ملی روسیه شد

حسین روحانی با عقد قرارداد یکساله هدایت تیم ملی کاراته روسیه را برعهده گرفت.

به گزارش کاراته نیوز حسین روحانی در همین ارتباط به سایت فدراسیون کاراته گفت: در حاشیه لیگ جهانی روسیه با رئیس فدراسیون کاراته روسیه جلسه یک ساعته ای داشتم و با توافقاتی که بین دو فدراسیون به وجود آمد تصمیم گرفتم فعالیتم را در کشور دیگری ادامه دهم.

وی افزود: قرارداد یک ساله ای با این کشور بسته ام و تا بعد از المپیک هدایت تیم ملی روسیه را برعهده خواهم داشت.

روحانی در مورد شرایط مدال آوری کاراته کاهای روسیه گفت: روسیه قدمت خوبی در کاراته دارد و جز کشورهای مدال آور بوده اما چند سالی است که کاراته کاهای این کشور از مدال آوری دور بوده اند و افت کرده اند.

وی ادامه داد: المپیک برای روس ها اهمیت بالایی دارد و من هم تمام تلاشم را می کنم تا شرایط خوبی برای کاراته کاهای این کشور به وجود بیاورم.

روحانی گفت: امشب تهران را به مقصد روسیه ترک می کنم و راهی مسکو و سپس عازم کازان می شوم تا روز شنبه و یکشنبه که مسابقات قهرمانی کشور روسیه برگزار می شود را از نزدیک نظاره گر باشم.

وی در مورد دستیارانش در تیم ملی گفت: دستیاران م اهل روسیه هستند.

روحانی در مورد تبم ملی ایران گفت: ۷ سال مربی تیم ملی بزرگسالان بودم و چه زمانی که بازیکن بودم و چه زمانی که مربی بودم با تمام وجود برای کشورم خدمت کردم. برای تیم ملی ایران آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بهترین نتایج چه در المپیک و چه در مسابقات پیش رو برای کاراته ایران رقم بخورد. ایران همیشه جز قدرت های کاراته دنیا بوده و چه با من چه بدون من قطعا موفق خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن