كدخبر: 23761 بدون دیدگاه

هیئت کاراته گیلان از «سارا بهمن‌یار» تجلیل کرد

تاریخ انتشار : 15 اکتبر 2019 در ساعت: 16:10
هیئت کاراته گیلان از «سارا بهمن‌یار» تجلیل کرد

هیئت کاراته استان گیلان در مراسمی از «سارا بهمن‌یار» مدال آور لیگ جهانی کاراته وان تجلیل و تقدیر کرد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار مهر، صبح سه شنبه در مراسمی که در دفتر هیأت کاراته استان گیلان با حضور مزدا صوفی رئیس هیأت کاراته گیلان، مازیار فرید خمامی رئیس کمیته سبک‌های […]

هیئت کاراته استان گیلان در مراسمی از «سارا بهمن‌یار» مدال آور لیگ جهانی کاراته وان تجلیل و تقدیر کرد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار مهر، صبح سه شنبه در مراسمی که در دفتر هیأت کاراته استان گیلان با حضور مزدا صوفی رئیس هیأت کاراته گیلان، مازیار فرید خمامی رئیس کمیته سبک‌های فدراسیون کاراته و جکعی از پیشکسوتان کاراته حضور داشتند از سارا بهمن یار دارنده دو مدال طلای لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۱۹ در توکیو و مسکو تجلیل و تقدیر شد.

رئیس هیئت کاراته گیلان در این برنامه ضمن اعلام رضایت از عملکرد بانونی کاراته‌کای گیلانی، اظهار کرد: سارا بهمن یار با تلاش در این مدت روند رو به رشدی داشته که امیدواریم ادامه دار باشد.

مزدا صوفی در ادامه با اشاره به سابقه استان گیلان در کسب مدال در عرصه‌های بین المللی در رشته کاراته، گفت: از گذشته تا به امروز کاراته کاران زیادی از استان گیلان موفق شده‌اند در مسابقات بین المللی مدال کسب کنند.

وی با تأکید بر اینکه امیدواریم نخستین مدال طلای بازی‌های المپیک نیز توسط سارا بهمنیار کسب شود، تصریح کرد: به عنوان مسئولان هیئت کاراته استان تمام تلاش خود را برای فراهم کردن شرایط خوب برای رسیدن به سارا بهمنیار به المپیک انجام خواهیم داد.

در پایان مراسم با اهدای لوح و هدایایی از «سارا بهمن یار» بانوی ملی پوش کاراته گیلان تقدیر و تجلیل شد.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها