كدخبر: 23742 بدون دیدگاه

سلطانی سرمربی تیم ملی کارته ازبکستان شد

تاریخ انتشار : 22 مهر 1398 در ساعت: 23:58
سلطانی سرمربی تیم ملی کارته ازبکستان شد

شهاب سلطانی مربی سابق تیم ملی کاراته کشورمان پس از توافق با فدراسیون کاراته ازبکستان هدایت تیم ملی بزرگسالان این کشور را برعهده گرفت. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شهاب سلطانی مربی سابق تیم ملی کاراته کشورمان با پیشنهاد مسئولان فدراسیون کاراته ازبکستان راهی این کشور شد و […]

شهاب سلطانی مربی سابق تیم ملی کاراته کشورمان پس از توافق با فدراسیون کاراته ازبکستان هدایت تیم ملی بزرگسالان این کشور را برعهده گرفت.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شهاب سلطانی مربی سابق تیم ملی کاراته کشورمان با پیشنهاد مسئولان فدراسیون کاراته ازبکستان راهی این کشور شد و پس از توافق رسیدن با مسئولان فدراسیون این کشور هدایت تیم ملی بزرگسالان ازبکستان را به مدت یک سال برعهده گرفت.

براین اساس سلطانی از این پس در تیم ملی کاراته کشورمان هیچ مسئولیتی نخواهد داشت و تا بعد از المپیک توکیو هدایت تیم ملی کاراته بزرگسالان ازبکستان را برعهده خواهد داشت.

شهاب سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با تأیید این خبر گفت: از سوی فدراسیون کاراته ازبکستان پیشنهادی داشتیم و مدتی به این موضوع فکر کردم و سرانجام راهی این کشور شدم و به مدت یک سال هدایت تیم ملی بزرگسالان را برعهده گرفتم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها