كدخبر: 23684 بدون دیدگاه

برترین نفرات روز نخست مرحله دوم لیگ کاراته وان دختران ایران معرفی شدند

تاریخ انتشار : 22 شهریور 1398 در ساعت: 23:52
برترین نفرات روز نخست مرحله دوم لیگ کاراته وان دختران ایران معرفی شدند

 روز نخست دومین مرحله لیگ کاراته وان دختران ایران امروز (جمعه ۲۲ شهریور ماه) با معرفی برترین های کاتا و رده سنی امید به پایان رسید. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، دومین مرحله لیگ کاراته وان دختران ایران امروز ۲۲ شهریور ماه به میزبانی استان مازندران آغاز شد که […]

 روز نخست دومین مرحله لیگ کاراته وان دختران ایران امروز (جمعه ۲۲ شهریور ماه) با معرفی برترین های کاتا و رده سنی امید به پایان رسید.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، دومین مرحله لیگ کاراته وان دختران ایران امروز ۲۲ شهریور ماه به میزبانی استان مازندران آغاز شد که در روز نخست نمایندگان کاتای انفرادی تمام رده های سنی، کاتای تیمی و کومیته رده سنی امید به روی تاتامی رفتند و نتایج ذیل کسب شد:

کاتا انفرادی نونهالان: ۱.نیایش رزاقی از مازندران ۲.هلیا زینلی از هرمزگان ۳.روژینا قاسمی و زهرا رضازاده هر دو از اصفهان

کاتا تیمی نونهالان: ۱.تیم تارا المپیک د ۲. تارا المپیک الف۳. تارا المپیک ب و تارا المپیک ج هر ۴ تیم از اصفهان

کاتا انفرادی نوجوانان: ۱.مهسا غلامی از مازندران ۲.مبینا اوزایش از تهران۳. ملیکا سلطانی از اصفهان و راضیه حسین پور از مازندران

کاتا انفرادی جوانان: ۱.ملیکا عزتی از تهران۲. بیتا بتویی از تهران۳. پریا حیدری از مازندران و زینب السادات حسینی از تهران

کاتا تیمی جوانان: ۱.شهابی از خراسان رضوی ۲.جوانه صفادشت از تهران۳. هیات کاراته اصفهان و اسدی فر از مازندران

رده امید: ۱.حدیثه جمال از تهران ۲.آرزو لونجی از مازندران ۳.ستاره خاکپور از مازندران و پروانه سلیمانی از تهران

وزن ۵۰- کیلوگرم: ۱.تارا محمدی از کردستان ۲. زهرا کریمی از فارس ۳.صدیقه شاهرخی از مازندران و الهه عطایی از گیلان

وزن ۵۵- کیلوگرم: ۱.فاطمه سعادتی از مازندران ۲.معصومه سماقی از البرز ۳. زهرا بنیانی از فارس و تینا نصیری از البرز

وزن ۶۱- کیلوگرم: ۱.نوش مهر نور صبحی از اصفهان ۲.مهدیه طوسی از البرز ۳.سیده سلاله حسینی از مازندران و غزل قدیم پرست از گیلان

وزن ۶۸- کیلوگرم: ۱.سوگند شاهیوند از کرمانشاه ۲.مبینا فرد حیدری از تهران ۳.فاطمه ابراهیم نژاد از مازندران و نفیسه عبدی از تهران

وزن ۶۸+ کیلوگرم: ۱.حدیثه طالبی از اصفهان ۲. لیلا برجعلی از قزوین۳. مهدیه هادیان و فاطمه زهرا گلبندی از مازندران

جدول رده بندی امید:

۱. اصفهان با ۲ طلا

۲. مازندران با ۱ طلا ۱نقره ۶ برنز

۳. تهران با ۱ طلا ۱نقره ۲ برنز

۴.کردستان و کرمانشاه با ۱ طلا

۵. البرز با ۲ نقره ۱ برنز

۶. فارس ۱ نقره ۱ برنز

۷. قزوین ۱ نقره

۸. گیلان ۲ برنز

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها