كدخبر: 23672 بدون دیدگاه

امینی: حدود دو هفته دیگر تکلیف کادرفنی تیم‌های پایه دختران کاراته مشخص می‌شود

تاریخ انتشار : 4 سپتامبر 2019 در ساعت: 12:53
امینی: حدود دو هفته دیگر تکلیف کادرفنی تیم‌های پایه دختران کاراته مشخص می‌شود

اشرف امینی مدیر تیم‌های ملی کاراته بانوان اظهار داشت: سعی می‌کنیم تا حدود دو هفته دیگر تکلیف کادرفنی تیم های پایه کاراته در بخش دختران را مشخص کنیم. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، این روز‌ها بحث انتخاب کادرفنی تیم‌های پایه کاراته یکی از مباحث مهم پیش روی مسئولان […]

اشرف امینی مدیر تیم‌های ملی کاراته بانوان اظهار داشت: سعی می‌کنیم تا حدود دو هفته دیگر تکلیف کادرفنی تیم های پایه کاراته در بخش دختران را مشخص کنیم.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، این روز‌ها بحث انتخاب کادرفنی تیم‌های پایه کاراته یکی از مباحث مهم پیش روی مسئولان فدراسیون است. تغییر کادرفنی تیم پسران در رده‌های پایه قطعی شده، اما هنوز شرایط در بخش دختران نامشخص است.

اشرف امینی در گفت‌وگو با خبرنگار میزان، در خصوص اینکه چه تصمیمی برای انتخاب کادرفنی تیم‌های پایه دختران کاراته دارد، اظهار داشت: در حال بررسی نتایج المپیاد نونهالان و نوجوانان در سال گذشته و امسال هستم تا ببینم چه مربیانی هدایت نفرات برتر این رقابت‌ها را بر عهده داشتند. ما باید تمام ظرفیت‌های موجود را در نظر بگیریم و در نهایت بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.

وی افزود: با مربیانی که در گذشته هدایت تیم‌های پایه دختران را در اختیار داشتند هم صحبت‌هایی کردم و در آینده هم جلساتی خواهیم داشت تا ببنیم شرایط چطور پیش خواهد رفت.

مدیر تیم‌های ملی کاراته بانوان در خصوص اینکه چه زمانی تکلیف کادرفنی این تیم‌ها مشخص می‌شود، تصریح کرد: سعی می‌کنیم تا حدود دو هفته دیگر تکلیف کادرفنی تیم‌های پایه کاراته در بخش دختران را مشخص کنیم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها