كدخبر: 23582 بدون دیدگاه

ستاره موسوی: هدف ما حضور در المپیک 2020 است/ نتیجه درخشان اخیر کاراته بانوان نشان از همدلی تیم است

تاریخ انتشار : 20 مرداد 1398 در ساعت: 10:37
ستاره موسوی: هدف ما حضور در المپیک 2020 است/ نتیجه درخشان اخیر کاراته بانوان نشان از همدلی تیم است

سرمربی تیم‌ملی کاراته بانوان گفت: هدف ما حضور در المپیک است و برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ستاره موسوی، سرمربی تیم‌ملی کاراته بانوان، درباره میزان آمادگی تیم برای حضور در کاراته وان ژاپن در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: […]

سرمربی تیم‌ملی کاراته بانوان گفت: هدف ما حضور در المپیک است و برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ستاره موسوی، سرمربی تیم‌ملی کاراته بانوان، درباره میزان آمادگی تیم برای حضور در کاراته وان ژاپن در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: این اولین دوره اردوهای تیم پس از درخشش در مسابقات آسیایی تاشکند است. با توجه به امتیازهایی که بچه‌ها برای کسب سهمیه المپیک دارند حضور در این رقابتها برای تیم الزامی است و خوشبختانه شرایط هم مهیاست.

او ادامه داد: با توجه به تعداد بالای مسابقات همه کاراته‌ها باید همیشه در آمادگی لازم باشند و این کمی کار را برای ما دشوار می‌کند. اما در مجموع همه با انگیزه برای کسب امتیاز و مدال به مسابقات می‌رویم که امیدوارم در این رویداد هم نتیجه خوبی را به دست بیاوریم.

موسوی در مورد شانس کسب سهمیه المپیک 2020 نیز اظهار کرد: خوشبختانه با عملکرد خیره‌کننده تیم در قهرمانی آسیا امیدواری‌ها بیشتر شد هدف ما حضور در المپیک است و قطعا برای آن همه تلاش خواهیم کرد. به نظرم نتیجه مسابقات اخیر کاراته اتفاقی نبود و یک همدلی باعث شد که این نتایج به دست بیاید، قطعا اگر همین روند ادامه دار باشد شانس حضور در المپیک را هم داریم.

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها