كدخبر: 23413 بدون دیدگاه

هروی: درهمه اوزان شانس کسب مدال طلا داریم/حمایت خوبی از وزیر شاهد هستیم

تاریخ انتشار : 25 تیر 1398 در ساعت: 11:58
هروی: درهمه اوزان شانس کسب مدال طلا داریم/حمایت خوبی از وزیر شاهد هستیم

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: تیم ملی در بهترین شرایط به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌شود و با پتانسیلی که از این تیم سراغ دارم، در همه اوزان شانس اول کسب مدال طلا هستیم.   به گزارش کاراته نیوز شهرام هروی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: تمرینات خوب و هدفمندی را پشت سر […]

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: تیم ملی در بهترین شرایط به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌شود و با پتانسیلی که از این تیم سراغ دارم، در همه اوزان شانس اول کسب مدال طلا هستیم.

 

به گزارش کاراته نیوز شهرام هروی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: تمرینات خوب و هدفمندی را پشت سر گذاشتیم و در بهترین شرایط فنی و روحی به رقابتهای قهرمانی آسیا اعزام می‌شویم و مصمم به تکرار قهرمانی دوره قبل در رقابتهای تاشکند هستیم.

وی ادامه داد: نگاه ما به مسابقات قهرمانی آسیا همانند تورنمنت های «کاراته وان» است که از ابتدای سال ۲۰۱۹ اعزام شدیم. با امتیازی مشابه آنها به همان اندازه برای ما اهمیت دارد و نه بیشتر، به همین دلیل است که در ادامه مسیر کسب سهمیه در این رقابتها شرکت می‌کنیم و می‌خواهیم همچنان با قدرت پیش برویم.

هروی در خصوص تاثیر شرایط کسب سهمیه در رقابتهای پیش رو گفت: میدان تاشکند شاید به همین دلیل متفاوت و دشوارتر از سالهای قبل برگزار شود، ولی نمی‌توانیم بیش از یک تورنمنت کاراته وان به آن اهمیت دهیم، که اگر چنین باشد، به تیم خود لطمه زده‌ایم. ما می‌خواهیم هر سه سهمیه ممکن را از مسیر رنکینگ بدست آوریم و در این راه نیز با برنامه پیش می‌رویم.

سرمربی تیم ملی با بیان اینکه در تمامی اوزان شانس کسب مدال داریم اظهار داشت: با نگاهی به کاراته کاهای شرکت کننده در این دوره از بازیها به جرات باید گفت با تیمی که در اختیار داریم، تک تک نفرات تیم ما در همه اوزان و بخش تیمی شانس اول کسب مدال طلا هستند، ولی چیزی که داخل تاتامی اتفاق می افتد، غیرقابل پیش بینی است. همچنان تاکید می کنم که ما در بهترین شرایط وارد مسابقات قهرمانی آسیا می شویم و پتانسیل بالای خود را در این رقابتها به نمایش خواهیم گذاشت.

وی ادامه داد: با توجه به نتایج تیم ملی در چند ماه اخیر، در شرایط فعلی بهترین تیم دنیا هستیم. این یک ادعا نیست، یک واقعیت تمام عیار است که نتیجه تلاش، سختکوشی و مبارزه ای در سطح بالا از سوی کاراته کاها و هدایت همکارانم در کادر فنی است.

هروی در پایان گفت: بعد از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا، مدتی کوتاه استراحت کرده و سپس اردوی آماده سازی را برای حضور در کاراته وان ژاپن آغاز می‌کنیم. در اینجا باید از وزیر ورزش به خاطر حمایت هایش تشکر و قدردانی کنم. حمایت هایی که باعث شده تیم ملی کاراته بدون دغدغه در مسابقات کسب سهمیه حضوری موثر داشته باشد و امیدوارم که تا پایان سال با همین شرایط پیش برویم و با کسب هر سه سهمیه خود را برای موفقیت در المپیک آماده کنیم.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها